Місто і регіон

Кандобини на ніжинських дорогах засипають цегляним боєм 18 століття | Ніжин

Продовжуються розкопки ніжинських підземель біля Всіхсвяцької церкви. З надр дістають уламки цегли та “історичне” сміття. Серед останніх знахідок, які зацікавили археологів – монети 18 століття, датовані 1760 роком:

“Наразі монети знаходяться  в архіолегічній лабораторії, а далі помістимо їх до експозиції музею. Також знайшли склянну пляшку на піддонні якої викарбувано дату – 1861 рік.”, – розповів Вячеслав Крутько, асистент кафедри історії та міжнародних відносин НДУ ім. М. Гоголя.

Серед знахідок багато дрібничок, яких чекає лаболаторія. Знайшли археологи і сучасні “експонати”- памперси.  Що до завал, то це вже 4 – й прицеп цегляного бою, кажуть хлопці. Вячеслав Крутько зазначає, що після розчистки підземель археологи  з Чернігова нададуть  подальші рекомендації, що до їх укріплення.

До речі, за словами працівників – історичним боєм (датованим 18 століттям) засипають кандобини на ніжинських дорогах, за проханням самих жителів.

Тетяна Марченко

фото автора

 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!