Україна і світ

Канал “Прямий” переписали на кіпрську фірму, яка належить екс-регіоналу

Канал "Прямий" переписали на кіпрську фірму, яка належить екс-регіоналу

Власником “Прямого” є кіпрська Parlimo Trading Limited, яка своєю чергою належить екс-регіоналу Володимиру Макеєнку і ще одній кіпрській структурі – Сenterano Trading Limited.

Про це йдеться у програмі “Гра слів”. Власником Сenterano Trading Limited є Dadlaw Nominees Limited (Кіпр). Обслуговує Parlimo Trading Limited секретарська компанія Dadlaw Secretarial Limited (Кіпр).

Обидві секретарські фірми – Dadlaw Secretarial Limited і Dadlaw Nominees Limited – обслуговують відомих кіпріотів – компанію Efamiando Holdings Limited. Раніше вона була власником лотерейного оператора “Українська національна лотерея”. Проте вказано кінцевим бенефіціаром тренера велоспорту в дитячій спортшколі Роман Зеньо, який не займався бізнесом.

Неофіційно УНЛ і Efamiando пов’язували з оточенням президента Порошенка – Борисом Ложкіним, Олександром Третьяковим та Глібом Загорієм.
До того, як власником стала кіпрська компанія, його одноосібним власником був екс-регіонал Володимир Макеєнко. Він придбав телеканал у минулому році.

У політичних колах подейкували, що за Володимиром Макеєнком насправді стоїть оточення президента Петра Порошенка, це Макеєнко заперечує.

Макеєнко тільки фронтує інтереси, публічно виступає, але вся політика [каналу] належить Банковій. Туди колосальні кошти вливають. У них офіс в дорогому хмарочосі, сучасне обладнання, одні з найкращих спеціалістів, ведучих, режисерів,
– прокоментував цю ситуацію позафракційний нардеп Сергій Тарута.

У 2000-х роках Макеєнко разом з Петром Порошенком працювали у фракції “Солідарність”. Під час Євромайдану він нетривалий час був очільником КМДА. Проте під час протистоянь на Майдані 20 лютого 2014 року він вийшов з “Партії регіонів” і відновив роботу київського метрополітену, яку за два дні до того зупинив начебто через загрозу теракту.

Після цього політик приєднався до партії “Наш край”, яку вважають технічним проектом Банкової.

До слова, колишній член “Партії регіонів”, нардеп Євген Геллер з’явився на засіданні Верховної Ради з годинником, який коштує близько 10 тисяч доларів.

Що таке телеканал “Прямий”? Телеканал “Прямий”, тоді ще Тоніс, створений у 1989 році з центральним офісом у Миколаєві. Того ж року він отримав ліцензію на супутниковий канал WORLDNET. З 24 серпня замість телеканалу “Тоніс” почав мовлення інформаційний телеканал “Прямий”.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close