Місто і регіон

Кабмін спростив порядок переведення дачних будиночків у житлові

Відтепер в Україні буде простіше перевести свої дачні та садові будинки в житлові. Уряд спростив і вдосконалив відповідні процедури.Кабмін спростив порядок переведення дачних будиночків у житлові

Про це повідомив під час засідання Кабінету Міністрів України Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

Спрощена процедура дозволить українцям, які мають намір перевести дачний або садовий будинок в житловий, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості – звіту про проведення технічного огляду. Це насамперед усуне корупційну складову і можливість подвійного тлумачення і пов'язаних з цим зловживань.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що запровадження спрощених процедур забезпечить реалізацію громадянами права на розпорядження власним майном.

Нагадаємо, що 1 червня Президент України Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє громадянам, у разі відсутності власного іншого житла – тривалий час (понад 5 років) на законних підставах проживають у гуртожитках, після передачі цих гуртожитків на баланс об'єднаних територіальних громад, безкоштовно приватизовувати приміщення, в яких вони проживають.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook