Місто і регіон

Життя по лічильнику: в Україні підписано важливий для населення закон | Ніжин

Закон “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” є частиною взятих Україною зобов’язань перед ЄС.
Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, згідно з яким українці обов’язково повинні встановлювати лічильники на воду і тепло, передає Joinfo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.
Даний закон визначає правові, економічні та організаційні основи забезпечення комерційного, в тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання.
“Цим законом вводиться обов’язковий облік тепла та води. Завдяки обліку населення буде платити тільки за спожиті ресурси. Введення норм цього закону дозволить контролювати ефективність реалізації заходів з енергоефективності. Все це має сприяти зменшенню витрат споживачів на оплату комунальних послуг”, – сказано в повідомленні.
За оцінками експертного середовища, прийняття закону дозволить знизити на три чверті обсяг неврахованих витрат води у внутрішньобудинкових системах і скоротити споживання теплової енергії протягом 1-3 років в середньому на 15-20%, що, в свою чергу, сприятиме зменшенню споживання газу і скорочення викидів парникових газів.
Відзначимо, закон розроблено з метою імплементації низки статей Директиви про енергетичну ефективність. Його підписання є виконанням взятих Україною зобов’язань перед Європейським Союзом. [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
31.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook