Місто і регіон

Жителі мікрорайону Круча бояться закриття школи через пониження її ступеня | Ніжин

Тема зниження ступеню у трьох ніжинських школах не перестає обговорюватись. Так на чергове засідання постійної депутатської комісії з соціальних питань завітали батьки ЗОШ №8 I-II ступеню, що знаходиться в мікрорайоні Круча аби висловити свою думку з цього приводу. Нагадаємо, що управління освіти аргументувало пониження до першого ступеню в зв’язку з наступними причинами: якщо навчання одного учня по школам міста коштує  10  145 грн., то в ЗОШ № 8 – 14 417 грн.; в порівнянні з 2015-2016 роками кількість учнів зменшилась з 67 до 53 – майже на 14.; якщо понизити ступінь –  очікується  економія по зарплаті в сумі 761 000 грн.

Отже, голова комісії Володимир Король зачитав лист від громади мікрорайону Круча, що був підтриманий 21-им підписом:

«До вас звертаються жителі з великим проханням: залишити нам нашу  восьму школу з  першим та другим ступенями.  Адже через рік, чи два школи не стане. Ніхто з батьків не хоче і не буде віддавати на 4 роки навчання свою дитину до початкових класів. В нашому мікрорайоні не залишилось навіть дитячого садочку. Все розвалили, розтягли. Що нам залишається робити? Тільки відстоювати нашу школу. Громада сподівається на ваше розуміння та підтримку. Не дайте занепасти нашому району.»

Батьки наполягали, що зняття рівня не дасть економії, а призведе до розвалу.

Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко зазначив, що протягом багатьох років середні класи не відкриваються. Якщо ситуація зміниться, не стане проблемою підняти ступінь. Що ж стосується молодшої ланки, то це недопустимо закрити початкові класи у віддаленому мікрорайоні міста. «Для того, щоб набір був у перші класи – це питання треба обговорювати з директором та вчителями. Ви знаєте, наскільки треба провести кропітку роботу, аби сформувати 1 клас. Тільки народилась дитина її вже ставлять на облік», – продовжив заступник.

Голова комісії узагальнив обговорення, сказавши, що  віддалені райони треба підтримувати, але потрібно все продумувати. Це питання буде розглядатись  на наступному засіданні комісію. Для обговорень запрошується начальник управління освіти, директор школи, голова батьківського комітету та батьківський колектив.

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!