Новини Чернігова

Із фронту – додому: на Чернігівщину повернулись танкісти

Із фронту – додому: на Чернігівщину повернулись танкісти

На Чернігівщині у с. Гочарівське відбулись урочистості з нагоди прибуття особового складу 5-ї окремої танкової бригади в повному складі з району виконання бойових завдань.

Більше восьми місяців підрозділи виконували бойові завдання на найбільш відповідальних ділянках фронту території АТО.

Про це повыдомляэ оперативне командування «Північ».

В урочистий день військовослужбовці спільно з представниками влади, органів місцевого самоврядування, ветеранами АТО, духовенством і мешканцями селища хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав життя у боротьбі за захист української держави, та поклали квіти до меморіальних стел на Алеї слави.

За сумлінне виконання військового обов’язку, високу професійність у захисті незалежності та суверенітету України кращі військові частини були нагороджені медалями та відзнаками від військових відомств і громадських організацій.

Від органів державної влади кращих військовослужбовців було заохочено Почесними грамотами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині військові випробовували нерви на міцність

Під час урочистостей голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч для покращення матеріально-технічного оснащення бригади подарував сертифікат на 100 тисяч гривень.

За словами керівництва частини, військовослужбовцям будуть надані відпустки, після яких вони розпочнуть чергову підготовку до виконання нових завдань.

09.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook
Close