Україна і світ

Інцестуальне БДСМ-порно, – що про нову “книжку” Поклонської говорять критики з України та Росії

Наталя Поклонська “написала” книжку під назвою “Преданность вере и отечеству”, яка коштує 10 доларів. І журналісти, які встигли її прочитати, уже знайшли і помилки, і образи на адресу відомих людей, і розповідь про свого “прихованого” чоловіка.

З перших хвилин презентації в одній з книгарень Москви хтось прямо обвинуватив авторку у плагіаті. Крім того, не можна сказати, що вона її справді “написала”, адже це просто зібрання її інтерв’ю. З купою фотографії Наталії Володимирівни.

І навіть не завжди інтерв’ю, а її промов у судах та прокуратурі. При тому, що “незручних” інтерв’ю, наприклад, журналіста Павла Канигіна з “Новой газеты” там немає.

Український медіаексперт Олексій Ковжун порівняв книжку з “інцестуальним БДСМ-порно”, яке колись розповсюджувалось на різних носіях, наприклад, DVD, яке “цікаво потримати в руках, але дивитись не хочеться”.

На думку ж журналіста Матвія Ганапольського, ця книжка – це своєрідний крик, мовляв, почуйте мене, адже Поклонська “так і не зрозуміла, що її спеціально забрали з Криму, бо своїми діями вона заважала місцевим елітам”.

Детальніший розбір “авторського” тексту дивіться у сюжеті програми “Крим. Реалії”.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close