Україна і світ

Імпічмент буде чи ні? Прогнози для Трампа на YES

Ймовірність, що президенту США Дональду Трампу найближчим часом буде оголошено імпічмент, складає близько 20%.

Імпічмент буде чи ні? Прогнози для Трампа на YES

Так вважає ведучий програми Fareed Zakaria GPS на CNN Фарід Закарія та ведучий програми HARDtalk на BBC Стівен Сакур.

– На початку минулого року я би сказав, що шанс імпічменту Трампа лише 5%, зараз – 15-20%, але я все одно думаю що ймовірність насправді мала. Але те, що всі ці люди (Пол Манафорт та інші фігуранти розслідування) співпрацюють з Робертом Мюллером по суті підвищує шанси, – сказав Фарід Закарія, виступаючи на на 15-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) Майбутнє покоління всього, організованій Фондом Віктора Пінчука.

Журналіст CNN додав, що президент США робить багато кроків, які підтримуються його виборцями.

– Він зменшив податки, стабілізував економіку, призначив консервативних суддів. Він більше стверджується в різних сферах, які стосуються закону й порядку – консерваторам це приємно. Він зробив набагато більше, ніж визнають його вороги, – додав він.

У свою чергу Стівен Сакур з BBC погодився, що розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера підвищує ймовірність імпічменту.

– Роберт Мюллер чітко зачепив саме те болюче місце, де можна розслідувати і Дональда Трампа очевидно це дуже турбує … Є ймовірність близько 10-20% відсотків, що Дональд Трамп не добуде свій термін на посту президента. Звичайно це буде жахливо, ситуація буде токсичною і поляризованою, – підсумував він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: