Україна і світ

Ілон Маск заявив про головну загрозу для людської цивілізації

Генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск розповів, що штучний інтелект може стати “найбільшим ризиком для людської цивілізації”.
Про це повідомили на Fortune.
Відомий інженер закликає уряд втрутитися і обмежити дослідження в області штучного інтелекту, адже швидкий розвиток штучного інтелекту загрожує зникненню більше 2 мільярдів робочих місць.
На фронті штучного інтелекту у мене є доступ до самого переднього краю AI, і я думаю, що люди повинні бути дуже стурбовані цією технологіє, – наголосив Маск під час бесіди з губернатором Невади Брайаном Сандовалем.
Також Маск виступає проти великого числа наглядових і контрольних заходів, але в сфері штучного інтелекту він вважає їх необхідними.
“Штучний інтелект – той рідкісний випадок, коли ми повинні бути активними в регулюванні. ДТП, авіакатастрофи, неякісні ліки та погана їжа такими не є”, – підкреслив Маск.
Ілон Маск додає, що роботи згодом “можуть почати війну”, випускаючи фейкові новини та прес-релізи, підробляючи облікові записи електронної пошти та маніпулюючи різною інформацією. “Перо сильніше меча”, – підсумував Маск.

Джерело Телеканал новини «24»
17.07.2017

Related Articles

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close

Adblock виявлено

Please consider supporting us by disabling your ad blocker