Місто і регіон

Ямковий ремонт на Ніжинщині залишив по собі “мокре” місце | Ніжин

Раніше в мережі все висвітлювався інформація стосовно «ремонту» відрізку дороги Ніжин-Мала Кошелівка. Водії в мережу Фейсбук виставили  фото та відео, на яких гарно видно, як асфальтною сумішшю були засипані дорожні вибоїни. Також у відео показано як легким ковзанням ноги так звана суміш легко розсипається та не тримає першопочаткову форму. У коментарях можна було прочитати, що такий «ремонт» до першого дощу.

До дня автомобіліста районна влада вирішила зробити подарунок відремонтувати дорогу Ніжин-М.Кошелівка. Як це вийшло – у відеосюжеті…вже зараз готую деп звернення щодо надання оцінки та притягнення до відповідальності виконавців та тих хто приймав роботи…

Опубліковано Сергієм Охоньком 30 жовтня 2017 р.

Ще більшого обурення викликали сьогоднішні світлини водіїв-очевидців. На фото дійсно видно, як ще вчора засипані ями, вже сьогодні наповнились водою. По гілці, яку занурили у яму було видно, що та досить глибока. Отже, від ремонту не лишилось і сліду.

Опубліковано Сергієм Охоньком 31 жовтня 2017 р.

Навіщо ж так латати дорогу? Припущення були різні: «для галочки», для відмивання коштів, для звітності влади району, яка ніби то таким чином хотіла показати, що щось робиться.

Та оскільки це все лише припущення, редакція видання вирішила напряму зв’язатись з керівництвом Ніжинської райдержадміністрації. Заступник голови Сергій Батрак нам повідомив, що оскільки ця  дорога є регіонального значення, то  на її утримання кошти з районного бюджету не виділяються. Інформація про виділення коштів з інших бюджетів не надходила. Це власна   ініціатива керівника Вертіївського ДЕУ. У  зв’язку з великою ямковістю ним було прийняте рішення засипати вибоїни відходами після ремонту державної дороги.

Отже, виходить, що ямковий ремонт, який витримав триденний термін лише роздразнив водіїв, які й без того «не злим тихим словом» говорять про стан доріг на Ніжинщині. Та й хто б не проявив таку ініціативу у латанні дорожніх дірок, краще було б зробити один «раз да гаразд», ніж сотні на «аби як».

 

Джерело: Нежатин
02.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook