Місто і регіон

Як розпізнати чоловічу силу? | Ніжин

Коти нявчать під вікнами, сонце пригріває сильніше, пробивається перша зелень – час закохуватися. Отож у першому цього року весняному номері «Вісника» обговорили таке: як розпізнати чоловічу силу? Відповіді типу: «нащо її розпізнавати, вона сама лізе» — не приймали.


«Невисокого зросту, присадкуватий, волохатий, лисий»

В’ячеслав Деркач, андролог (чоловічий лікар) Центру планування сім’ї Чернігівського міського пологового будинку:

— Є загальноприйняті ознаки сексуально сильного чоловіка. Невисокого зросту, присадкуватий, волохатий, лисий. Лисина має бути саме на лобі, а не на потилиці. Є приказка, що лисі імпотентами не бувають, вона правильна. Облисіння, як і оволосіння тіла, значить що виробляється багато тестостерону чоловічого статевого гормону.

У чоловіка сильної статевої конституції зазвичай добре розвинутий торс, сильні м’язи. Це теж пов’язано з тестостероном Але м’язи мають розвиватися природно, а не під дією анаболіків (штучних добавок, які прискорюють обмін речовин) Чоловіки слабкої статевої конституції зазвичай високі, худорляві.

Гарячі, сексуальні мужчини — південні. Африканці, афроамериканці, араби, турки, грузини. Народи північні зазвичай менш охочі до сексу.

Але хіба ми закохуємося з огляду на статеву силу? Друга вибирають по симпатії, по очах, запаху, незрозумілих відчуттях, які притягують нас. Якщо любити чоловіка, сексуальна сила до нього прийде. Не буває чоловіків-імпотентів, бувають жінки, що не уміють кохати. Невмілі, не майстерні у любовних утіхах.

Без кота не розберешся

Тетяна Якименко, бухгалтер сільради села Краснопілля Коропського району:

— Ще коли хлопець приходить до дівчини свататись, треба в хату запустити кота. І подивитись, як жених буде з тим котом поводитись: чи візьме на руки, чи погладить. А може, відкине носаком. Так буде й з майбутньою дружиною себе вести: або буде грубим та неуважним. Або ласкавим та ніжним, і жінку буде любити і пестити.

Нема грошей, нема сили

Наталія Кулак, до пенсії працювала на фабриці шпалер різноробочою, Корюківка:

— Чоловік мене на шість років старший. Я ще школяркою була, а він до нас у село на машині хліб возив. Чекав мене, доки школу закінчу. А тоді з Охрамієвичів (Корюківський район) перевіз мене до батьків у Корюківку. Копійку до копійки складали. Заробляли, як могли. Було всяке. Та пережили. В тому і сила.

У доньки такий чоловік був, що і по вулиці на руках носив, і після роботи каву приносив, воду у спальню, щоб вона ноги помила. А як дитина народилася, наче підмінив хто. Поїхав наче на заробітки і пропав. Яка тут сила? Коли повернувся, донька не пробачила.

Отака любов. Може, у нас, старих, і не було ніякої любові, а звикали,та й усе.

Жінка повинна бути за мужем. А чоловік повинен працювати. Мало однієї роботи, шукати другу, третю. Бо як грошей немає, то і сила не треба.

Добре робить, значить, мужик хороший

Тамара Петренко, пенсіонерка, Козелець:

— Якщо мужик добре робить, значить, він у всьому хороший і вправний. Можна подивитися: якщо батько у нього був гулящий, значить, і син буде кобель. Погано цілується, значить, і в іншому ніякий. Сидить, ноги стискає — нічим хвалитися у штанах. І як багато про інтимне говорить, певно, герой лише на словах.

Щоб був хазяїн з великої букви

Іван Філоненко, домогосподар, Городище, Менський район:

— Як хороший господар — то й чоловіча сила є. Отак жінкам і треба обирати — щоб господарство мав і ладно порав, город обробляв, щоб був хазяїн з великої букви. За зовнішніми ознаками наявність сили у чоловіка визначити важко, більше по поведінці. А про те, що розмір ноги і «ги-ги» відповідають один одному, — то неправда. Про розмір ніг і носа розповідають бовдури! Може бути чоловік з маленькою ногою і малесеньким носом, але ж який чоловік! А може мати велику ногу, а толку з того…

А ще важливо звертати увагу, щоб не ображав жінку, шанував її. Тоді і з його чоловічої сили для молодиці толк.

Перевірити на цукерках

Тетяна Коритько, психолог, Чернігів:

— Є спеціальний цукерковий тест. Дати чоловіку будь-яку цукерку з начинкою. Якщо вкинув до рота і відразу проковтнув, секс буде швидким і коротким. Ховає обгортку до кишені — він вихований хлопець. Але, ймовірно, зануда і педант. І буде притримуватися лише класичної пози, без фантазії. Розгладжує фантик, скоріше за все, буде ублажати, доки не доб’ється реакції. Складає з обгортки оригамі, фантазія є. Крутить папірець в руках, начебто не знає, що робити, або перевіряє на міцність? Те ж саме буде і з вами.

Тижневик «Вісник Ч» №9 (1608), 2 березня 2017 року

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!