Місто і регіон

І знову у Ніжині безпритульні собаки покусали людину | Ніжин

 І знову у Ніжині собаки покусали людину. Ця прикра подія трапилась 14 червня, по вулиці Московська,  біля міського базару. Як розповіла нам жінка, представившись Ольгою, вона просто виходила з воріт базару, несла пакет, і пройшовши декілька метрів, відчула болючий укус в ногу. Поки ми розмовляли з жінкою, собака-нападник зникла з поля зору, а ми прослідкували за її напрямком, і побачили вже поруч з іншими безпритульними тваринами на території базару. По вигляду це була сука, яка годувала щенят, чим і можна пояснити її агресивність та бажання знайти їжу, не рахуючись ні з чим.

Така велика кількість собак та їх агресивні дії, знову ж таки говорить про бездіяльність відповідних комунальних служб міста, які мають відслідковувати ситуацію в місті з безпритульними тваринами та вчиняти дії щодо їх стерилізації та вакцинації, таким чином контролюючи чисельність.

Нагадаємо, тиждень тому, 7 червня, ситуація з агресивною поведінкою собак трапилася по вулиці Прилуцька, біля автостоянки. Тоді три собаки покусали пуделя та його господаря, яка вийшла з ним на прогулянку.

ЧИТАТИ ПО ТЕМІ: Поки “закривають очі” на ніжинських безпритульних собак, вони продовжують калічити

Шановні ніжинці, наша редакція закликає вас фіксувати подібні напади собак на людей, якщо ви стали свідками, або  почули про таку ситуацію та інформувати нас за телефоном 0681525965. Ми маємо разом добитись дій влади у побудові притулку для бездомних тварин.

Наразі, ніжинське управління житловокомунального господарства та будівництва має всі можливості контроювати ситуакцію. Адже цього року були виділені на це необхідні кошти з міського бюджету та підписаний договорі з клінікою «Айболит», яка надає послуги утримання, чіпування, стерилізації, кастрації, умертвіння гуманними методами бездоглядних тварин на території Ніжина.  Але станом на сьогодні стерилізовано лише 18 собак, з яких більшість по ініціативі волонтерів.

Чому комунальні служби не проявляють ініціативи в цьому питанні, якщо для того є всі умови? Що ж, «будемо чекати» наступних випадків…

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
14.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook