Місто і регіон

І знову шокуючий вандалізм у Ніжині | Ніжин

Вандальними діями, які скоюються у нас у місті, майже, кожного тижня, вже не здивуєш пересічного мешканця. Про це безкінечно пишуть, але попри рішення, постанови, заклики ситуація не змінюється, або, навіть погіршується.

Вандалі́зм  — у буквальному сенсі слова визначається як умисне, свідоме  та  злісне пошкодження  об’єктів  власності,  зокрема  таких,  як обладнання та будівлі. Він дуже часто асоціюється і з іншими видами соціального безладу, наприклад,  з порушенням громадського порядку. Крім  того, випадки вандалізму призводять до значних витрат на відновлення пошкодженого або забрудненого  майна.  Це не завжди є безсвідомим пошкодженням майна.  Особи вчиняють вандалізм через низку причин, зокрема таких, як бажання  висловитися,  стан  фрустрації,  бажання  помститися, або збагатитися. У  більшості  випадків має місце вчинення вандальних дій саме з корисливого мотиву, а не з хуліганського.

Так вже склалось., у нас у Ніжині, що основний мотив руйнації становить матеріальна вигода. Ця форма вандалізму, власне, є різновидом крадіжки. Відомо, що значної шкоди зазнають об’єкти, що містять кольорові метали або будівельні матеріали, що можна задіяти у себе вдома або продати.

Нещодавно, саме таки злочини були скоєні на двох майданчиках для збору твердих побутових відходів., повідомляє КП “ВУКГ”.  Ці майданчики розташовані по вулицям Синяківська та Гімназійна  Злодіями було скоєно крадіжку листів профнастилу з огорожі майданчиків та навмисне псування тих, що залишились. Варварів не зупинило навіть те, що ці майданчики були встановлені комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» для людей, для мешканців, для громади. Натомість маємо факт зухвалих руйнувань і пошкоджень матеріальних та культурних цінностей.

Безперечно це злочин. Злочин скоєний проти суспільства, проти кожного, і скільки ще буде таких варварських актів невідомо… КП «ВУКГ»  обурена скоєним черговим актом вандалізму та та закликає правоохоронні органи знайти правопорушників та притягти їх до кримінальної відповідальності.

Шановні громадяни! Ніжин – це наш спільний дім, Батьківщина, рідне місто. Просимо Вас не зволікати, як що бачите прояви вандалізму, не керуватися вислівом «Моя хата скраю – нічого не знаю»,  а швидко реагувати на них самім та оперативно повідомляти правоохоронні органи! Тільки так можна зупинити варварство та руйнування міста.

 

Джерело: Нежатин
21.09.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close