Місто і регіон

І у Вертіївці буде озеро… | Ніжин

Озеро у Вертіївці Ніжинського району — довготривалий проект-обіцянка голови об’єднаної громади Ігоря Мороза. Це має бути не просто водойма, а обладнане МАФами (малі архітектурні форми) місце культурного відпочинку місцевих жителів. Адже вертіївці їздять до річки аж за 35 кілометрів.

— Виконуємо, хоч і з запізненням, — говорить Ігор Мороз. — Площа озера — два гектари. Проект виконано на 60 відсотків. 1,2 гектара вже викопали. Ще 0,8 гектара докопаємо до першого червня, на яке заплановано відкриття водойми. Зараз трохи перенаправили свої сили на ремонт доріг, але впораємося і з озером.

Першочергово громада збиралася витратити на озеро мільйон 410 тисяч гривень, виділених в рамках децентралізації.

— Міністерство регіонального розвитку не затвердило таку витрату коштів, — каже місцевий депутат Григорій Клюзко. — Тоді Ігор Григорович (Мороз) зібрав нас і повідомив, що ця сума піде на ремонт доріг, але і ставок, як обіцяв, буде. На нього витрачатимемо кошти місцевого бюджету, близько півтора мільйона гривень. Бухгалтер говорив, що на кінець 2016 року використали десь половину з цієї суми.

А тим часом по Вертіївці ширяться чутки, мовляв, водойму копають довго, бо гроші на ній заробляють, продаючи пісок та глину з виритого кар’єру. Нібито за матеріалами приїздять навіть зі столиці.

— Такі розмови чув, — зізнається Григорій Іванович. — Але свідком подібного не був. Знаю, що вириті пісок і глину використовують для ремонту наших доріг.

Віктарія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №12 (1611), 23 березня 2017 року

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!