Місто і регіон

Хто пожартував над Ніжин-озером? | Ніжин

У Ніжині місцеве озеро на один день набуло рожевого кольору.20 березня, жителі провулку Пархомівський побачили дивну картину. Ніжин-озеро стало рожевого кольору. Дохлої риби на поверхні немає, проте водойма має неприємний запах, притому вже близько року.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Ніжинської міської ради Геннадії Чернишов наголосив, що водоканалом, екологічною інспекцією, управлінням водного господарства були взяті проби води. Однак її аналіз показав лише перевищення сульфатів у 1,5-2 рази. Це, зазначає Чернишов, свідчить про те, що в озеро потрапляє, скажімо, пральний порошок.

Сьогодні озеро знову прозоре, тільки на дні біля берега видно рожевий осад. Відтак чиновники припускають, що з кольором водойми хтось пожартував, висипавши в неї порошок неорганічного походження.

За словами Чернишова, Ніжин-озеро досить велике, має площу близько 13 га. Рожевого кольору набувала лише частина водойми – 1-1,5 га.

За інформацією: turystam

 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!