Місто і регіон

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує кліп про червону стрічку долі

«Давай» — кліп на нову пісню українського гурту БІЛА ВЕЖА, офіційний реліз якої відбувся у червні 2017 року. Зараз пісня знаходиться у ротації українських радіостанцій: https://soundcloud.com/bilavezha/davay

Існує давня китайська легенда — про червону нитку долі: з давніх-давен невидима червона нитка пов'язувала двох людей, яким судилося бути разом. Ця нитка могла розтягуватися або заплутуватися, але вона ніколи не розривалася. З часом, їх обох починало тягнути один до одного ніби магнітом, червона стрічка ставала все коротшою та коротшою – і однієї миті дві душі зустрічалися.

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує кліп про червону стрічку долі

Максим Іващенко, фронтмен гурту БІЛА ВЕЖА: «Нам цікаво, чи розгледять глядачі те, що у кліпі знімається лише одна дівчина? Погодьтеся, чудова нагода передивитися відео ще один раз. Здається, ніби головний герой марить обличчям дівчини, з якою його поєднала червона стрічка долі…».

Кліп зняла режисер Олена Гудкова, Born Vision Studio, з якою гурт вже співпрацював раніше. Саме цей режисер фільмував попередній кліп гурту на пісню «Посміхнись собі сама»: https://www.youtube.com/watch?v=3uZakuqeQSQ

Олена Гудкова, режисер: «Стародавня китайська легенда про червону стрічку, якою зв'язані ті, кому судилося зустрітися у житті, надихнула мене на створення цього символічного сюжету. Але жодний кадр не варто сприймати буквально. Нехай картинка просто веде вас до найпотаємніших глибин вашої душі».

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує кліп про червону стрічку долі

Інформація про гурт:

БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт.

У складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 7 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» було презентовано восени 2016 року. Цього ж року БІЛА ВЕЖА проїхала всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, відігравши близько 50 концертів у 25 містах України, у тому числі на таких фестивалях як «Схід-Рок» та «Республіка».

Сингли з альбому «Бути Вільним» знаходяться у постійній ротації на найбільших радіостанціях України, а нові кліпи можна побачити на М2 та інших музичних каналах України.

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує кліп про червону стрічку долі

У 2017 році гурт випустив 2 сингли у співпраці з ФДР Мюзік та саундпродюсером Сергієм Любинським (аka Knob). Також гурт відіграв ряд концертів містами України та взяв участь у фестивалі Atlas Weekend.

У творчому здобутку гурту — виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.

Музиканти активно долучаються до благодійності, беруть участь у соціальних проектах. Наразі гурт працює над своїм четвертим альбомом.

 

Офіційні ресурси гурту:

https://www.facebook.com/bilavezha

http://vk.com/bila_vezha

http://youtube.com/bilavezha

http://bilavezha.kiev.ua/ [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
18.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close