Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Новини Чернігова

Громада Чернігова змусила депутатів і Атрошенка згадати про їхні обіцянки – живі моменти 28 сесії. ВІДЕО

Громада Чернігова змусила депутатів і Атрошенка згадати про їхні обіцянки – живі моменти 28 сесії. ВІДЕО

Початку 28 сесії Чернігівської міськради передував розгляд питань схвильованої громади. На цей раз активісти вщент заповнили сесійну залу.

Спершу взяли слово батьки учнів 10 школи. Вони знову прохали мера сприяти скорішому відновленню навчання у закладі.

Зазначимо, напередодні сесії відбулося друге засідання комісії, на якій начальник міського управління капітального будівництва В’ячеслав Почеп пообіцяв за тиждень-другий дізнатися вартість третьої експертизи для вивчення стану прибудови до школи. Батьки бажали цей процес прискорити.

Не стримуючи обурення, чернігівці наступним підняли питання непомірних платіжок за тепло. Нагадали Владиславу Атрошенку, як він два роки тому обіцяв сам на випадок захмарних цифр у платіжках, схиляти людей не платити за тепло. Сьогодні ж мер претензії містян перевів  на НКРЕКП, яка затверджує тарифи. А взагалі причиною бід людей назвав низькі заробітні плати та пенсії.

Питання порядку денного, яке довго не могли узгодити депутати – як правильно мають бути підписані в місті таблички з назвою вулиць, аби вони не вводили в оману іноземних туристів. Згодилися переклад писати строго за англійською граматикою.

За рішенням депутатів Міський палац культури таки перейменують. Відтепер він носитиме ім’я В’ячеслава Радченка, який свого часу очолював «Хімволокно». Міськрада підтримала і проведення восени цього року фестивалю Jazz Open.

Далі депутати проголосували за питання оновлення містобудівної документації Чернігова, при цьому не вислухавши думку громади. Активісти ж наполягали на встановленні меж лісопарку Ялівщина. Поки їх немає, зацікавлені посадовці можуть реалізувати на території рекреаційної зони свої амбітні плани. 

Щоправда, сам міський голова наголошував на тому, що громаду мають представляти при розгляді дискусійних питань у залі засідань міськраді не кілька активістів, а більша кількість людей, проте спробу чернігівців проявити активну громадську позицію Владислав Атрошенко звів нанівець.

Детальніше дивіться у сюжеті Garmata.tv.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.02.2018

Facebook