Україна і світ

Гройсман розставив усі крапки над “і” щодо участі у виборах президента

Гройсман розставив усі крапки над "і" щодо участі у виборах президента

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман запевнив, що займатися політикою в Україні – дуже складно. Крім того, він наголосив, що уся верхівка влади має бути відповідальною та від неї цього варто вимагати.

Таку заяву очільник уряду зробив під час форуму “Ялтинська європейська стратегія”, який проходить у Києві.

“На жаль, в Україні з’явилися ще одна проблема та виклик – це несправжність ( я не говорю про всіх), і тому вона нас в принципі й послаблювала. Наведу один приклад, я перебуваю не так вже й довго в українській політиці. Спершу був парламент: тих 15 місяців були надзвичайно складними. Зізнаюся чесно, це дуже важка робота. Потім, вже понад 2 роки перебуваю в українському уряді. А перед цим я упродовж 8 років двічі обирався мером доволі великого та проблемного у той час міста Вінниці, яке наразі є одним із лідерів в Україні”, – пригадав український прем’єр.

За його словами, Україні потрібна відповідальна політика.

Мені тільки – 40 років, і начебто я вже – не такий старий. Але, з іншого боку, я дивлюсь на тих хто десятиріччями перебуває у центральній політиці та щоразу обіцяє щось нове. Давайте не будемо обіцяти нічого нового, давайте зробимо абсолютно чіткі рецепти, що можуть привести Україну до успіху. Я так широко відповів, що б наголосити, поки ми з вами будемо давати шанс будь-кому з будь-яким прізвищем не відповідати за свої слова, ми буде постійно у перманентних кризах, а я цього не хочу”, 
– зауважив чиновник.

Водночас він наголосив, що українці мають бути вимогливими абсолютно до всіх політиків в Україні: починаючи з нього та завершуючи тим, кого собі вигадають.

“Але відповідальність має прийти, без цього нічого нене буде. Щодо президентських виборів, то ви шукаєте прості відповіді на складні питання. У мої плани це не входить”, – підсумував Гройсман.

Нагадаємо, на початку вересня Володимир Гройсман заявляв, що у нього поки президентські амбіції не з’явилися.  

Додамо, що чергові вибори Президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Виборча кампанія офіційно розпочнеться 31 грудня 2018 року.

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: