Україна і світ

Гройсман пообіцяв створити публічну сторінку ганьби для правоохоронців-корупціонерів

Правоохоронці не мають зловживати своїми своїми повноваженнями, зокрема, порушувати права бізнесу.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Він зазначив, що дії силовиків мають бути справедливими і професійними. Прем’єр пообіцяв, що для корупціонерів у правоохоронній сфері створить публічну сторінку ганьби.

Разом з тим, Гройсман вимагає швидкого розслідування побиття правоохоронців під Радою, яке сталось 27 лютого, наголошуючи, що всі перед законом рівні. Мовляв, людина, яка вчинила злочин – чи то силовик, чи то пересічний громадянин – має сісти за ґрати.

Ми маємо зробити так, щоб кожен, наголошую, кожен, хто тисне на бізнес, сидів у в’язниці. Так само, якщо хтось підняв руку на чесного правоохоронця, він також має сісти у в’язницю,
– сказав прем’єр.

Удень 27 лютого у Києві у наметовому містечку поблизу Верховної Ради між протестувальниками та правоохоронцями сталися сутички. Інцидент відбувся після того, як активісти почали вимагати, щоб до них вийшов спікер Верховної Ради Андрій Парубій. При цьому вони зазначили, що запалять шини, якщо цього не станеться. У підсумку голова парламенту так і не вийшов, а протестувальники почали стягувати шини.

Також подія могла початися через провокаторів, які почали кидати каміння в поліцію. Внаслідок сутичок між мітингувальниками та правоохоронцями постраждало щонайменше 8 правоохоронців, натомість поліції вдалося затримати 9 правопорушників.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018