Україна і світ

Гриценко не говорить про війну, бо був неефективним міністром оборони, – модератор форуму YES

Гриценко не говорить про війну, бо був неефективним міністром оборони, – модератор форуму YES

Модератор провідного форуму YES, Стівен Сакур звернув увагу, що під час свого виступу Анатолій Гриценко не торкнувся питань війни, окупованого Криму та Донбасу, а також жодного разу не згадав Росію.

Як припустив пан Сакур, Гриценко не хоче, щоб йому згадували його неефективну роботу на посаді міністра оборони, коли не зміцнювалась оборона України.

“Дуже цікаво, що у сьогоднішній вашій промові ви вирішили не торкатися конфлікту на сході, ситуації в Криму, конфлікту з Росією. Хоча, ви – колишній міністр оборони. Ви не згадали… тому що не вважаєте, що це буде однією з головних тем майбутніх виборів, чи ви непокоєтесь через те, що хтось пригадає вашу роботу на посаді міністра оборони та те, що ви не змінювали збройні сили країни…”, – запитав політика модераторфоруму YES (дивіться на відео нижче з 15,15 хвилини).

Гриценко не говорить про війну, бо був неефективним міністром оборони, – модератор форуму YES

Також модератор Стівен Сакур, ведучий HardTalk на BBC, критично поставився до заяв Гриценка щодо необхідності ввести в Україні окремі елементи авторитаризму, відзначивши, що такі речі погано корелюються з демократією. Гриценко, зі свого боку, заперечив, згадавши Черчіля, де Голля та Голду Меїр.

“Ви намагаєтесь реформу проводити у дусі Майдану, водночас нещодавно ви заявили, що країні варто рекомендувати деякі авторитарні речі, і це може бути позитивом – це не дуже добре вписується у ваш імідж як лідера демократичних реформ”, – докоряв Стівен Сакур політику (на відео з 11.50 хвилини)

В суботу, 15 вересня, Анатолій Гриценко виступив в Києві на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES): відео

 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: