Головні новини 20 червня: зустріч Порошенка з Трампом та пожежа на Хрещатику

Головні новини 20 червня: зустріч Порошенка з Трампом та пожежа на Хрещатику

Джерело Телеканал новини «24»

Президент України Петро Порошенко зустрівся з очільником США Дональдом Трампом. У Києві горів Центральний Гастроном. Такими були головні новини 20 червня.
Зустріч Порошенка з Трампом
20 червня Порошенко зустрівся з Трампом. За словами Порошенка, Україна отримала тверду підтримку з боку США, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності; в тому числі й щодо реформ в Україні.
США є країною-гарантом за Будапештським меморандумом і ця зустріч підтверджує важливість України для США та рішучу налаштованість Штатів щодо підтримки нашої держави, – наголосив Порошенко, наголосивши також, що США залишаються відданими Мінським угодами.
При цьому Трамп зазначив, що у нього відбулась корисна дискусія із Порошенко, під час якої вдалося досягти значного прогресу. У поширеному за підсумками зустрічі прес-релізі Білого дому зазначається, що в ході зустрічі “обговорювалася підтримка мирного врегулювання конфлікту на сході України, а також порядок денний президента Порошенко і його зусилля в боротьбі проти корупції”.

Окрім того, Трамп заявив про широке залучення Сполучених Штатів у справи України.
Додамо, на думку директора Інституту суспільних відносин Євгена Магди, візит Петра Порошенка до Вашингтона є позитивним сигналом, оскільки у США з Росією є своя гра, а Україна тут може бути важливим козирем.
Пожежа на Хрещатику
У столиці на Хрещатику 20 червня горіла будівля Центрального Гастроному. Цей універмаг є найстарішим на Хрещатику. Він є пам’яткою архітектури місцевого значення, побудований в 1874 році як готель “Кане”.

Причини загорання поки не відомі. У соцмережах люди переконані, що підпал навмисний – для чергового будівництва.
Також про зумисний підпал заявила і депутат Київської міської ради VII скликання Олена Терещенко-Єскіна.

Санкціям – бути!
Через ситуацію в Україні США розширили список санкцій проти російських компаній і приватних осіб. Обмеження стосуватимуться 19 осіб і організацій з Росії та окупованих територій Донбасу.
Так, у числі тих, хто потрапив під санкції, опинилися російська приватна військова компанія “Вагнер” та фірми бізнесмена Євгена Пригожина (Concord-catering и Concord Management and Consulting).
Санкції запровадили і проти дочірніх компаній “Транснафти” – “Чорномортранснафти”, “Гіпротрубопровід”, недержавного пенсійного фонду “Транснафта” та інших структур.
Також ЄС оприлюднив рішення про продовження санкцій проти Росії. Вже 21 червня вони почнуть діяти.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017