Україна і світ

Голос країни 8 сезон 5 випуск: син Повалій, зірка серіалу та олімпійська чемпіонка

Голос країни 8 сезон 5 випуск: син Повалій, зірка серіалу та олімпійська чемпіонка

П’ятий випуск 8 сезону вокального шоу “Голос країни” вийшов на екрани каналу “1+1” 25 лютого о 21:00. Зіркові тренери Джамала, Потап, Тіна Кароль та Сергій Бабкін під час п’ятого кастингу “сліпих прослуховувань” обрали у свої команди нових учасників.

За умовами 8 сезону шоу “Голос країни” 8 сезон, учасники спершу проходять відбір “сліпі прослуховування”. Однак, у новому сезоні на учасників шоу чекають нові правила – вокаліст, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, одразу ж покидає сцену без спілкування із зірковими тренерами.

Зірковими тренерами “Голос країни” 8 сезон стали: Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль. Незмінними ведучими шоу стало зіркове подружжя – Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а також – відомий шоумен і гуморист – актор студії “Квартал 95” Артем Гагарін.

Віолетта Литвиненко

Першою сцену 5 випуску відкрила Віолетта Литвиненко. Вона навчається в естрадно-цирковій академії та є солісткою гурту “Saha”. За словами дівчини, вона брала участь на “Голосі діти” в 14 років у складі команді Наталії Могилевської. Дівчина мріє дійти до прямих ефірів “Голос країни”.

Віолетта обрала українську народну пісню “Журавлі”, якою розвернула всі крісла тренерів, та своїм наставником вона обрала Потапа.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Віолетта Литвиненко – “Журавлі”

Микола Федишин

25-річний Микола Федишин приїхав на шоу зі Львова. Він працює web-розробником, але більше трьох років має власний гурт, і хоче його реалізувати. Тож Микола прийшов на “Голос” шукати своє місце під сонцем.

Своїм роковим виконанням пісні він розвернув крісло Потапа та Сергія Бабкіна. Хлопець захотів конструктивної критики, обравши зірковим тренером Потапа.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Микола Федишин – “Dream on”

Ольга Козлова

17-річна Ольга Козлова родом з Харкова. Дівчина мріє стати співачкою світового рівня. Оля має багато комплексів, зокрема, через зовнішність. Але на сцені вона про це все забуває. Попри потужне виконання жоден з тренерів не повернувся до дівчини.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Ольга Козлова – “Rise up”

Давид Стеблюк

Давид Стеблюк з села Березневе Рівненської області. У селі його знають усі та часто запрошують як співака на свята. Давид прагне довести те, що простий хлопець проб’ється на велику сцену. Своїм цікавим вокалом він розвернув Сергія та Потапа, обравши команду першого.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Давид Стеблюк – “Колискова”

Відео завантажиться пізніше

Анна Трінчер

16 років з Києва Аня Трінчер. Дівчина вже брала участь у “Голосі. Діти-2”. Окрім того, вона вже встигла прославитись у ролі акторки, адже грає роль Нати у популярному серіалі “Школа”.

Вона вірить, що “Голос країни” стане початком її дорослої кар’єри. Сильне виконання проникливої пісні повернуло усіх зіркових тренерів. Та Анна захотіла в команду

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Анна Трінчер – “Злива”

Ромчай

34-річний Ромчай родом з Києва. Психолог заглибився у східну філософію та почав записувати мантри, що “розвіюють” душевні проблеми. Він – духовний наставник Наталії Могилевської та Каті Chilly. Співак прагне навчити людей розслаблятися та бути щасливими завдяки музиці.

За його словами, це буде перша медитація в історії Голосу країни. До нього на останній секунді розвернулась Тіна Кароль.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Ромчай – “Червона рута”

Марина Кіладзе

16-річна Марина Кіладзе живе в Миколаєві у багатодітній сім’ї в маленькій однокімнатній квартирі. Батька у неї нема вже два роки, тож доводиться підпрацьовувати в клубах, співаючи.

Дівчина хоче стати відомою артисткою, щоб заробити грошей на великий будинок.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Марина Кіладзе – “Empire”

Відео завантажиться пізніше

Дмитро Сліпенко

25-річний Дмитро Сліпенко живе у Львові. Він фанатично одержимий музикою – відмовився від роботи у сімейному бізнесі заради того, аби шукати себе в музиці. Заради музики готовий жертвувати всім. Та цікава манера виконання, на жаль, не вразила Джамалу, Тіну Кароль, Потапа та Сергія Бабкіна.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Дмитро Сліпенко – “Sweet dreams”

Відео завантажиться пізніше

Ксенія Брідж

29-річний Ксенія Брідж живе у Дніпрі. З дитинства вона звикла бути лідером у всьому. Свого часу перемогла в конкурсі Дніпро Voice. Однак під відео її виступу на YouTube з’явилися образливі коментарі.

Ксенія прийшла на “Голос країни”, аби довести усім, що має гарний голос. На останній секунді Джамала забрала Ксенію у свою команду.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Ксенія Брідж – “Небо Лондона”

Відео завантажиться пізніше

Клеулія Даніель

Даніель з Андори, але зараз проживає в Одесі. Дівчина є парою відомого учасника “Голосу країни” Аняні. Саме він вмовив кохану взяти участь у вокальному шоу. Тепер Клеулія прагне перевершити успіх Аняні та дійти до прямих ефірів. І в цьому їй допоможе Джамала, яка повернулась до дівчини.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Клеулія Даніель – “”

Відео завантажиться пізніше

Андрій Мазеін

25-річний Андрій Мазеін приїхав на шоу з Одеси. Хлопець працює програмістом, розробляє інтернет-додатки для різноманітних магазинів. Але завжди Андрій любив музику, тож мріє пробити собі стежку в тому та досягнути успіху. На жаль, ніхто з тренерів не дав йому шансу.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Андрій Мазеін – “Модель”

Відео завантажиться пізніше

Тріо “Nude voices”

Експериментальний гурт “Nude voices” зібралось таким складом спеціально для участь в “Голосі країни”. Що цікаво, один з учасників тріо Денис є сином відомої співачки Таїсії Повалій.

Він працює саунд-продюсером. Окрім нього, у тріо є ще Артем та Катя, яка володіє 6-ма інструментами. Усі прийшли на проект, щоб побороти комплекси та відкрити свої голоси країні. Першою повернулась до тріо Джамала, далі – Тіна Кароль. І скласти конкуренцію у битві за унікальне тріо вирішив Потап. Долю вирішило “чу-ва-чі” – тріо дісталось Тіні.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Тріо “Nude voices” – “Runnin'”

Відео завантажиться пізніше

Ірина Мерлені

35-річна Ірина Мерлені родом з Кам’янця-Подільського. Вона звикла перемагати, адже Ірина – перша в історії України олімпійська чемпіонка з вільної боротьби, двічі визнана найкращою борчнею світу, окрім того – увійшла в Зал Слави Міжнародної федерації об’єднаних стилів боротьби (FILA).

Та Ірина завжди любила співати, а зараз, коли вона реалізувалася як дружина, мама і як легенда спорту, – мріє займатися вокалом. Голос країни для неї тепер нова мрія, та жоден з тренерів не оцінив її сильного бажання.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Ірина Мерлені – “”

Відео завантажиться пізніше

Данило Карачевський

19-річний Данило Карачевський родом з Києва. 10 років тому батько покинув сім’ю заради іншої жінки. Тож хлопець хоче допомогти матері і Данило хоче показати приклад усім, хто ріс без батька, що самостійно можна досягти успіху. До нього повернулась Джамала.

Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Данило Карачевський – “”

Відео завантажиться пізніше

Під час шоу “Голос країни” 8 сезон 5 випуск зіркові тренери набрали 10 учасників, включно з тріо “Nude voices”.

Сергій Бабкін тепер має ще одного учасника – Давида Стеблюка.

У команді Джамали – Анна Трінчер, Ксенія Брідж, Клеулія Даніель та Данило Карачевський.

А в Потапа – Микола Федишин, Віолетта Литвиненко та Марина Кіладзе.

Тіна Кароль обрала собі наступних учасників – Ромчая та тріо “Nude voices”.

Тіна Кароль – українська співачка та акторка, народна артистка України. За свою творчу кар’єру отримала безліч нагород: Лауреат міжнародного пісенного конкурсу молодих виконавців “Нова хвиля 2005”, з піснею “Show Me Your Love” також представляла Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2006”, де посіла сьоме місце. Тіна також вже кілька сезонів поспіль була зоряним тренером проекту “Голос. Діти”.

Сергій Бабкін – український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень. Учасник групи “5’nizza”, а також зі своєю дружиною Сніжаною Бабкіною став учасником 5-го сезону легендарного шоу “Танці з зірками”. Цього року Бабкін також візьме участь у Національному відборі “Євробачення-2018” з піснею “Крізь твої очі”. Сергій вже був зірковим тренером вокального шоу “Голос країни” 7 сезон, тому участь в складі жюрі 8 сезону не стане для нього новинкою.

Джамала (Сусана Алімівна Джамаладінова) – українська співачка кримськотатарського та вірменського походження, народна артистка України, переможниця 8-го міжнародного конкурсу “Нова хвиля” та 61-го пісенного конкурсу “Євробачення”. У 2018 році вона, як і попереднього року, стане суддею на Національному відборі “Євробачення-2018” в Україні. Джамала також вдруге сяде в червоне крісло проекту “Голос країни” як зірковий тренер.

Потап (Олексій Потапенко) – український поп- і реп-виконавець, а також відомий продюсер. Під його настановою виникло декілька музичних проектів, відомих навіть за межами України. Для Потата участь в проекті стане вже четвертою. Потап також кілька сезонів поспіль був зоряним тренером проекту “Голос. Діти”.

Джерело Телеканал новини «24»
25.02.2018