Україна і світ

Голлівудського актора Джеймса Франко вирізали з обкладинки Vanity Fair через секс-скандал

Голлівудського актора Джеймса Франко вирізали з обкладинки Vanity Fair через секс-скандал

Напередодні вручення найпрестижнішої кінопремії “Оскар” іменитий глянець Vanity Fair випустив традиційну обкладинку, яку прикрасили 12 голлівудських зірок. На обкладинці мав би з’явитися і відомий американський актор, режисер та продюсер Джеймса Франко.

Видавці журанлу Vanity Fair, не забуваючи про головний голлівудський скандал минулого року, пов’язаний з сексуальними домаганнями, і рух #MeToo, обрали героями зйомок жінок і чоловіків, які підтримують своїх колег в боротьбі проти сексуального насильства. Тож Джеймса Франко на обкладинці ми так і не побачили, пише видання Hollywood Reporter.

На початку січня стало відомо, що Франко звинувачують в сексуальних домаганнях п’ять жінок. Чотири з них були студентками Джеймса в кіношколі, а для п’ятої актор виконував роль наставника.

Голлівудського актора Джеймса Франко вирізали з обкладинки Vanity Fair через секс-скандал
Обкладинка Vanity Fair

“Ми прийняли рішення виключити Джеймса Франко з голлівудською обкладинки, як тільки дізналися про висунутих проти нього звинуваченнях в харассмент”, – прокоментував ситуацію представник Vanity Fair.

Схоже, що актор навіть встиг знятися для журналу і взяти участь в інтерв’ю, але був вилучений з обкладинки, робота над якою тривала ще з листопада. Всі звинувачення в свою сторону Франко заперечує, але всіляко підтримує тих, хто знайшов в собі сили розповісти правду про насильство.

Окрім того, Джеймс Франко не потрапи до номінантів на премію “Оскар 2018”. ЗМІ припускають, що це також через секс-скандал. Він отримав нагороду “Золотий глобус” у номінації “Найкращий чоловічий комедійний актор” у стрічці “Горе-творець”. Однак до оскарівських номінацій так і не потрапив.

Джерело Телеканал новини «24»
27.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close