Україна і світ

Глава німецьких католиків заявив, що священики повинні мати дозвіл благословляти одностатеві шлюби

Глава німецьких католиків заявив, що священики повинні мати дозвіл благословляти одностатеві шлюби

Глава Єпископської конференції Німеччини архієпископ Мюнхена і Фразинга кардинал Рейнхард Маркс нещодавно заявив, що католицькі священики повинні мати дозвіл та право благословляти одностатеві пари в окремих випадках.

Про це пише Catholic Herald. Кардинал Маркс, який є членом Ради кардиналів при Папі Франциску, висловив думку, що священик повинен вирішувати дане питання самостійно, виходячи з кожної конкретної ситуації.

В інтерв’ю Баварському державному радіо з нагоди десятої річниці свого перебування на посаді архієпископа Мюнхена і Фрайзінга, яке дав кардинал 3 лютого, Маркс зазначив.

Тут мова йде про пастирське піклування в окремих випадках, і це стосується також і інших сфер, які ми не можемо чітко регулювати й де ми не маємо встановлених правил,
– розповів він, маючи на увазі дияконську хіротонію для жінок, відмову від обов’язкового целібату духовенств та інше.

Минулого місяця єпископ Франц-Йозеф Боде, віце-президент Німецької єпископської конференції, розпочав дискусію: а чи можуть католицькі священики благословляти одностатеві союзи?

Також минулої осені в Німеччині були укладені перші гомосексуальні шлюби після того, як в червні 2017 року парламент проголосував за їхню легалізацію.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close