Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Gigabyte анонсувала випуск нових твердотілих накопичувачів на мікрочіпах Toshiba

Gigabyte анонсувала випуск нових твердотілих накопичувачів на мікрочіпах Toshiba

Компанія Gigabyte підготувала SSD під власним брендом серії UD Pro. Вони виконані в 2,5-дюймовому форм-факторі, а для підключення до комп’ютера використовується інтерфейс Serial ATA 3.0 із пропускною можливістю до 6 Гбіт за секунду.

Про це повідомляє hi-tech.ua.

У сімейство UD Pro увійшли дві моделі – місткістю 256 та 512 ГБ. Заявлена швидкість послідовного читання інформації досягає 530 Мбайт за секунду, швидкість послідовного запису – 500 Мбайт за секунду.

Показник IOPS (операцій введення / виводу в секунду) варіюється в залежності від моделі. У молодшій версії ця величина на операціях довільного читання і довільного запису досягає відповідно 70 тисяч і 40 тисяч, а у старшій моделі значення вище – 80 тисяч та 75 тисяч.

Наразі жодних даних про ціну твердотілих накопичувачів не повідомляється.

Що таке SSD (Solid-state drive)? Це накопичувач, в якому немає рухомих елементів, таких як в звичайному жорсткому диску. Для зберіганні пам’яті в SSD використовується флеш-пам’ять. Простими словами, це така велика флешка. Основні переваги SSD накопичувачів, це швидкість роботи, стійкість до механічних пошкоджень, мале енергоспоживання. З мінусів, висока ціна і невеликий час роботи на відмову.

Джерело Телеканал новини «24»
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ