Новини Чернігова

Геращенко запевнив, що гаряча вода є в усіх по Чернігову

Геращенко запевнив, що гаряча вода є в усіх по Чернігову

Керівник «Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко запевнив, що до всіх багатоповерхівок подається гаряча вода. Мова про ті райони, де підприємство виконувало і вже завершує ремонти мереж.

Про це стало відомо на ранковій нараду у міській раді 9 жовтня.

Зі свого боку, підприємство «ТехНова» каже, що по місту ще копають у 9 місцях, але намагаються подати гарячу воду у всі будинки. Також підприємство має 66 тисяч тон вугілля (минулого року було 110 тисяч тон), на розгрузці 22 вагони і очікують ще 70 найближчим часом.

Представник підприємства каже, що цього має вистачити на 2 місяці опалювального сезону (за холодні місяці спалюють до 450 тисяч тон).

Як відомо, протягом останніх тижнів почергово понад 300 будинків без гарячої води. Причина – заміна мереж.

Проте зазначимо, як стало відомо Високому Валу з власних джерел, гаряча вода, яку «повернули» містянам 3-го жовтня подається не до всіх багатоповерхівок Чернігова. Зокрема, по вул. Доценка, 30а її взагалі немає з пʼятниці, 5 жовтня, та й труби ледь теплі. Така ж приблизно ситуація в деяких будинках по вул. Пухова та Бєлова.

На звернення журналістів безпосередньо до «Облтеплокомуенерго» їм дали «відкоша» – сказали, що всі питання люди повинні надсилати їм на електронну адресу, а вже потім збереться команда спеціалістів і буде вирішувати, що відповідати чернігівцям. Тож, оптимістичний звіт Геращенка на сьогоднішній нараді не зовсім відповідає дійсності.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: