Україна і світ

“Георгіївські стрічки” та триколор: на Дейдея з’явився красномовний компромат

Депутат від “Народного фронту” Євген Дейдей для популяризації своїх дописів у соцмережах користується армією ботів, які є, зокрема, і з Росії та мають на своїх аватарках пропагандистські символи.
Про це пише активістка Христя Бевз на своїй сторінці у Facebook.
Майже 2 тисячі ботів лайкнули пост Дейдея з відео перев’язки пораненої ноги. Аккаунти з іноземними іменами, що не мають аватарок, друзів, а їхні життєписи порожні: Jassir Arafat, Ana Paula Alvarez, 村上隆太, Narkotyk Amfetaminowski, Sedakülljah Je Je, Dieabeetus Type-one, Hisui Shinotsuki, Tom Soyer, بشار فحماوي та багато інших. Наразі із 2,2 тисяч лайків (палець вгору) – лише приблизно кілька десятків аккаунтів реальних людей. 188 – смайл (регочу), решта – боти, – зауважила вона.
За її словами, така бот-технологія застосовується у більшості дописів Дейдея, які з’явилися цього року.
“Особливо комічно виглядає, коли пафосні проукраїнські пости Дейдея поголовно лайкають боти з Росії, і в деяких трапляються “георгіївські стрічки” та триколори на аватарках. Наприклад, цей пост Дейдея: “Со Святой Троицей вас, дорогие мои бандеровцы!” дуже сподобався ботам із Москви, Воронежа, Хабаровська, Ярославля, Волгограда тощо”, – підкреслює активістка.
Також Христя Бевз наголошує, що подібне спостерігається і щодо допису радикала Ігора Мосійчука про поранення Дейдея – з 1,2 тис лайків, близько 1 тисяча – боти-іноземці.
“То що ж це за поїздки в АТО не для піару, якщо для імітації шаленої популярності постів застосовуються боти?” – дивується жінка.
Крім того, вона опублікувала відповідні фото.

Джерело Телеканал новини «24»
17.07.2017

Related Articles

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close

Adblock виявлено

Please consider supporting us by disabling your ad blocker