Україна і світ

Гелікоптери Airbus для ДСНС: Аваков розкрив деталі

Гелікоптери Airbus для ДСНС: Аваков розкрив деталі

Очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков сповістив, як очолюване ним відомство продовжує технічне переоснащення Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Сталося це під час урочистостей до Дня рятувальника, інформує прес-служба МВС.

У рамках запуску системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС, вже в цьому році ДСНС отримає перші французькі гелікоптери Airbus для аеромедичної евакуації, зокрема із зони ООС, та пошуково-рятувальних операцій. Це той рівень, на якому працюють рятувальники у європейських країнах. Але все це можливо, лише тоді, коли особовий склад є мотивованим і забезпеченим,
– підкреслив Аваков.

Крім того, чиновник зауважив, що МВС приділяє значну увагу підвищенню заробітних плат особового складу, переоснащенню підрозділів та забезпеченню житлом.

“90 мільйонів гривень закладено лише до державного бюджетю на будівництво житла. Минулого року ми підняли заробітну платню вдвічі, і ця тенденція буде тривати”, – додав він.

Нагадаємо, під час урочистостей до Дня рятувальника український прем’є Володимир Гройсман заявляв, що у 2019 році заробітна плата працівників ДСНС зросте до 9 тисяч гривень.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: