Новини Чернігова

Газові баталії: на Чернігівщині відрізали від газопостачання будинок хворої багатодітної матері

Голова ГО «Народний контроль та правозахист» Євгеній Гробовой із Ніжина оприлюднив у Facebook кричущу інформацію, що від газопостачання відрізали будинок у селі Кобижча Бобровицького району, в якому проживає жінка з особливими потребами Ганна Ситнік і її четверо неповнолітніх дітей.

«Їй нарахували штраф більш ніж на 10 тис. грн за «некоректну» роботу лічильника, а саме – лічильник і пломба не ушкоджені, але, коли горить одна конфорка на газовій плиті, не «крутить» лічильник.

Ситнік оскаржила дії «газовиків» до НКРЕКП та надіслала письмову заяву з пропозицією скласти графік погашення заборгованості щоб уникнути припинення газопостачання, але «газовики» не чекали на рішення НКРЕКП та усно відмовили в «розстрочці» сумнівного штрафу. Вони вимагають сплатити всю суму відразу, що для неї непосильно», – йдеться в пості.

Згодом у приватній розмові Євгеній Гробовой пояснив, що вже минає три тижні, як пані Ситнік надіслала рекомендованим листом заяву про розстрочення боргу. До заяви жінка додала копії посвідчення інваліда та багатодітної матері.

Ця історія не залишила ЧЕline байдужим, тож спробували прояснити ситуацію. По коментар із цього приводу звернулись до ПАТ «Чернігівгаз». Та дізнатися наразі вдалося небагато.

Фахівець із зв`язків з громадськістю підприємства Наталія Свириденко підтвердила, що лист, який надіслала Ганна Ситнік, зареєстрований у документообігу підприємства 23.10.2017.

За словами пані Свириденко, подібні заяви відділ зі звернень громадян розглядає упродовж місяця. У цьому випадку кінцева дата – 23 листопада.

Та ситуація може прояснитися раніше, адже завтра, 15 листопада, засідатиме комісія, яка серед інших питань розглядатиме історію, що склалась у Кобижчі.

Також Наталія Свириденко пообіцяла поінформувати ЧЕline, щойно з’являться новини в цій справі.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
14.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook