Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Французька весна 2018: програма заходів у Києві

Французька весна 2018: програма заходів у Києві

Фестиваль “Французька весна” 2018 стартував у Києві 31 березня і триватиме до 30 квітня включно. Які найцікавіші події відбудуться у Києві в рамках 15-го щорічного фестивалю – читайте далі.

Щорічний фестиваль “Французька весна” – вже став брендом. На нього очікують, як і на прихід календарної весни – з радістю і передчуттям новизни та несподіванки.

Фестиваль кожного року презентує новаторські проекти і є простором обміну, креативу, розваг та копродукцій. Фестиваль одночасно проходить у кількох містах України – Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Рівне та Харків.

На відвідувачів фестивалю очікують численні художні виставки, фотопроекти, мурали та концерти. Французькі гості фестивалю будуть спілкуватися з українськими митцями, глядачами, слухачами, як через творчість на сценах чи у галерейних залах, так і безпосередньо під час зустрічей та обмінах думками.

Серед давноочікуваних гостей варто зазначити братів Давіда та Стефана Фоенкіносів, які приїхали презентувати новий фільм і українське видання перекладеної двома десятками мов книги “Ніжність”.

Читайте також: Фестивалі за кордоном 2018: гаряча підбірка з Європи і США

Пропонуємо вашій увазі програму заходів “Французької весни” у Києві. З програмами інших міст можна ознайомитись тут.

Французька весна 2018: програма заходів у Києві
Французька весна 2018: програма заходів у Києві

Джерело Телеканал новини «24»
16.04.2018