Україна і світ

Фонд держмайна вирішить долю майже 30 тисяч об’єктів

Фонд держмайна вирішить долю майже 30 тисяч об'єктів

У розпорядженні ФДМУ перебуває близько 30 тисяч об’єктів власності, які в різні часи не увійшли до статутних капіталів приватизованих підприємств і залишились у розпорядженні держави.

Про це на своїй сторінці Facebook написав заступник голови Фонду держмайна Юрій Нікітін.

У списках ФДМУ є все: гуртожитки, бібліотеки та їх фонди, дороги місцевого та державного значення, верстаки, друкарські машинки, одно- та багатоквартирні будинки, будівлі виробничого призначення, що перебувають у недобудованому стані, склади, холодильники, резервуари для збереження нафтопродуктів та ще багато чого, – зазначив він.

За його словами, Фонд провів велику роботу з систематизації, опису та аудиту цього переліку об’єктів держмайна. “Зараз всі вони очікують на визначення “своєї долі”: відчуження, списання, безоплатну передачу до відповідних міністерств та відомств, у комунальну власність чи під контроль місцевих громад”, – пише Нікітін.

Тиждень тому з’явився список об’єктів, які ФДМУ збирається виставити на продаж. Серед них кілька “ласих шматочків”: Одеський припортовий завод, “Сумихімпром”, Запорізький алюмінієвий комбінат і п’ять обленерго.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close