Новини Чернігова

Фінал Чернігівської Ліги КВН: гумористи боролися за 15 тисяч гривень

Фінал Чернігівської Ліги КВН: гумористи боролися за 15 тисяч гривень

Вчора, 2 грудня, у Міському Палаці культури пройшов фінал ювілейної, десятої, Відкритої Чернігівської Ліги КВН.

Участь у вирішальній грі взяли п’ять команд: «Miley Cyrus»  та  «Збірна Ювілейного» з Рівного, «Ветерани Космічних Військ» (Прилуки, Київ, Остер), «Зачарована Десна» з Чернігова і команда «Кляки» з білоруського Гомеля.

Було представлено шість конкурсів: відеозапрошення – де учасники команд цікаво та незвичайно запрошували глядачів на фінальну гру. Відео ширились у соцмережах, журі оцінювали їх перед початком.

Власне гра на сцені почалась із конкурсу вступних  пісень та «Візитівки».

У конкурсі «Комбінована розминка» учасники доповнювали рядки з відомих пісень, придумували цікаві коментарі до запропонованих фото і відповідали на запитання із зали.

Завершальними були  «Відеоозвучка» і «Домашнє завдання».

В основному КНВ-ники жартували на довільні теми, втім, найбільше жарти стосувалися прийдешніх новорчіно-різдвяних свят. «В фіналі треба дивувати», – неодноразово звучало зі сцени від учасників. Саме тому в хід йшли квіти, подаровані зі сцени жінкам, дефіле моделей в бікіні, розбиття гітари об підмостки та хрест батюшки, який засяяв кольоровими вогнями.

По завершенню гри перед оголошенням результатів було визначено кращого КВН-ника цьогорічної ліги. Ним став Олексанр Венедчук з команди «ВКВ». Він отримав путівку в тур європейськими столицями.

Фінал Чернігівської Ліги КВН: гумористи боролися за 15 тисяч гривень

За результатом конкурсів 5-те місце посіла рівненська «Miley Cyrus» (86 балів), 3-4те місця розділили «Кляки» і «Збірна ювілейного» (по 98 балів). Друге місце у «ВКВ» (101 бал). Кубок Чернігівської Ліги КВН та 15 тисяч гривень від голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча отримала команда «Зачарована Десна» із результатом у 103 бали.

Втім, кожна з команд також отримала по заохочувальному призу – тисячі гривень.

Не оминули подарунки і глядачів: перші сто людей, які прийшли до зали, отримали сувенірні магніти, автори запитань під час «Розминки» також отримали  призи.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook