Місто і регіон

Фестиваль барв “Холі” у Ніжині. ФОТО | Ніжин

Цього року свято Івана Купала було ще яскравішим! На запасному полі спортивного комплексу «Спартак» відбувся фестиваль «Холі». Подібні заходи стали популярними по всій Україні і приваблюють сотні відвідувачів своєю барвистістю та запальною атмосферою.

Узагалі, Холі або фестиваль кольорів — це  індуїстський фестиваль весни, що святкується в Індії, Непалі, Бангладеш, Пакистані, Шрі-Ланці та інших країнах із значними індуськими діаспорами. Головний день фестивалю відомий як «Дхулхеті», «Дхуланді» або «Дхуленді», у цей день люди обсипають один одного кольоровою пудрою та поливають підфарбованою водою.

У Ніжині цей фестиваль пройшов за підтримки «Ніжин-SOS», Prowit Servis, Smotra Nizhyn, Like Video та під запальну музику MDj. Було багато бажаючих пообсипати один одного кольоровою пудрою, пофотографуватися та потанцювати. Найбільш завзятими бешкетниками були дітлахи, котрі, не соромлячись, вимащували у різні кольори і знайомих і не знайомих відвідувачів. Організатори заходу запросили на свято барв вихованців Ніжинського дитячого будинку-інтернату. Перевезенням дітей до місця проведення фестивалю займалися Smotra Nizhyn, а фарби для веселощів безкоштовно надав керівник проекту «Ніжин-SOS».


[metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
07.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook