Україна і світ

Фесенко: “злив” про купівлю УМХ за “брудні гроші” коштував замовникам 85 тисяч доларів

Фесенко: "злив" про купівлю УМХ за "брудні гроші" коштував замовникам 85 тисяч доларів

Інформація про купівлю Сергієм Курченком “Українського медіа-холдингу” за “брудні кошти” є проплаченим замовленням, яке не матиме серйозних політичних наслідків.

Про це заявив голова Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко, повідомляє UA.News.

Коментуючи поширений телеканалом AlJazeera матеріал, політолог назвав його «зливом» і не виключає, що це не останній скандал такого типу.

“Це банальний “злив”. Я навіть можу сказати скільки коштує виконання такого замовлення AlJazeera – 85 тисяч доларів. Сумно, що цей телеканал перетворюється на банальний «зливний бачок». Я думаю, що через цей скандал нічого серйозного не станеться”, – сказав політолог.

На думку політолога, замовниками “компромату” могли виступити російські спецслужби або українські олігархи.

“Авторами цього “зливу2 можуть бути російські спецслужби, оскільки вони багато знають про нюанси, пов’язані з Сергієм Курченком. Однак може бути ще хтось, хто активно домагається зміни влади в Україні. Зокрема, може бути причетний бізнесмен, який судиться в Лондоні та з’ясовує відносини з приводу банку, який йому раніше належав”, – уточнив Фесенко.

Говорячи про можливі наслідки поширеного арабським ЗМІ «зливу», Фесенко не прогнозує істотного впливу на імідж та рейтинг Петра Порошенка в контексті виборів.

“Цей “злив” та галас істотно не вплинуть на рейтинг Порошенка на президентських виборах 2019 року. Якщо і буде якийсь вплив, то він буде мінімальним. Серйозно впливати на імідж і рейтинг політика або чиновника такі речі можуть лише якщо вони трапляються під час виборчої кампанії, а до найближчих виборів ще більше року”, – нагадав голова Центру “Пента”.

Як повідомлялось раніше, телеканал AlJazeeraоприлюднив дані, які начебто вказують на те, що третина коштів, які СергійКурченко сплатив у 2013-му році при покупці “Українського медіа-холдингу”, має сумнівне походження.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close