Україна і світ

Femen поскаржилася до прокуратури на поліцію, яка знімала на фото їх оголену активістку

Femen поскаржилася до прокуратури на поліцію, яка знімала на фото їх оголену активістку

Організація Femen звернулася до прокуратуру Києва зі скаргою на поліцейських, які викрили їх активістку під час огляду в Оболонському райсуді Києва, де відбувалося засідання у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича.

Про це організація повідомила у своєму Facebook.

Зазначимо, що 21 лютого в Оболонський райсуд спробувала прорватись активістка Femen. У зв’язку з цим, поліція обшукувала усіх жінок, що намагалися потрапити на судове засідання. Зокрема, жінок просили розстебнути та зняти верхній одяг.

“Після незаконного тілесного огляду журналісток і арешту активістки Femen Софії, поліція Оболонського районного відділення піддала Софію процедурам, які принижують людську гідність і підривають престиж правоохоронних органів”, – мовиться у повідомленні Femen.

Активістку змусили роздягнутися і в присутності кількох чоловіків-поліцейських фотографували з метою “збирання речових доказів”,
– наголосили в організації.

Femen також опублікувала фотографії з написом Press card (прес-карта) на оголених грудях.

Що таке Femen? Femen – український та міжнародний громадський рух (незареєстрована громадська організація), що діє в Україні та Європі. Відома своїми скандальними, епатажними, вандалістськими акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції тощо, під час яких активістки руху оголюють груди.

Джерело Телеканал новини «24»
23.02.2018