Україна і світ

Фейковий антикорупційний суд: Які трюки приховує президентський законопроект

Спеціальний антикорупційний суд буде – систематично обіцяв Порошенко. Врешті Президент вніс законопроект до парламенту. Однак документ жорстко критикують міжнародні партнери, громадськість та опозиція.

Топ-корупціонери продовжують уникати покарань і вражають зухвалістю. “Золоті зливки – не розкіш, їх має кожен українець”, – заявляє голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова.

У незаконному збагаченні на 10 мільйонів гривень – чиновницю підозрює НАБУ, попри це суд відмовляється відсторонити її від посади.

Намагається вивезти коштовності, речові докази за кордон, знімає електронний браслет підозрюваний у хабарництві нардеп Борислав Розенблат. Усе це – поки суд розглядає його справу. Вироку досі немає.

З-під пледа на бал. Розкрадання 2 мільярдів гривень інкримінували Роману Насірову, він одразу нібито важко захворів. Але поки суд зволікає, екс-головний фіскал одужує – гуляє на світському весіллі. Вироку немає.

Хабар не сховаєш. Та від суду втечеш. Славнозвісний суддя Чаус, який зберігав гроші у скляних банках – через нескасований суддівський імунітет втікає з країни.

8 разів переносився початок судового розгляду про незаконне збагачення військового прокурора Кулика. За цей час він встиг отримати підвищення в Генпрокуратурі та орден “За заслуги” від Президента. А вироку досі немає.

Загалом, за два роки НАБУ відкрило майже 500 проваджень
Вироки винесено лише щодо 18 осіб.

В нинішніх судах справи застрягли, або взагалі не розглядаються. Нам треба, щоб суд по-справжньому, за законом виносив вироки,
– заявив народний депутат, фракція “Об`єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв.

Що приховує президентський законопроект – дивіться в програмі.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close