Україна і світ

Федерація баскетболу України пожиттєво дискваліфікувала трьох гравців

Федерація баскетболу України пожиттєво дискваліфікувала трьох гравців

Правова комісія федерації поставила крапку у скандальному матчі “Кремінь” (Кременчук) – “Харківські соколи” (Харків), який відбувся 4 лютого та пожиттєво дискваліфікувала трьох гравців Чемпіонату України Дивізіону “Б” за організацію договірних матчів.

Про це повідомляється на офіційному сайті ФБУ.

Після гри президент харківської команди Сергій Чебишев відкрито заявив, що двоє гравців його команди – Сергій Гущін та Микита Базилев – можливо, причетні до огранізації договірного матчу. Після такої заяви обох баскетболістів відрахували із розташування харків’ян. Це зробили після спільного рішення команди та керівництва клуба. Також від матчів відсторонили захисника “Кременя” Івана Тимощука.

Своє рішення комісія прийняла після пояснень всіх трьох фігурантів справи та детального аналізу матчу. Дії баскетболістів признали такими, які вчинені з метою протиправного впливу на результат гри. Варто зазначити, що вони підпадають під дію 20 дисциплінарних санкцій ФБУ.

Відповідно до статті 27 того ж документа, Федерація довічно дискваліфікувала Івана Тимощука, Сергія Гущіна та Микиту Базилева, заборонивши їм займати будь-яку посаду, пов’язану з баскетболом (адміністративну, спортивну, професійну).

Нагадаємо, матч “Кремінь” – Харківські соколи” відбувся 4 лютого. Тоді із перевагою в 1 очко перемогла команда з Кременчука.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018