Україна і світ

Фанні Ардан підтримала жінок, які зізнаються в секс-домаганнях

Фанні Ардан підтримала жінок, які зізнаються в секс-домаганнях

Французька актриса, режисер та лауреат премії “Сезар” Фанні Ардан виступила за право людини висловлювати будь-яку думку щодо теми сексуальних домагань, але в той же час розуміти, яку вона несе відповідальність за свої слова.

Про це вона розповіла в нещодавньому інтерв’ю для “RT”.

Нагадаємо, що на початку 2018 року сотня жінок, включно з французькою актрисою Катрін Деньов, підписали та оприлюднили колективний лист, в якому засудили кампанію #MeToo, спрямовану на боротьбу з сексуальними домаганнями, які розпочались після скандалу з продюсером Гарві Вайнштейном. А те, що відбувається в Голлівуді вона назвала “полюванням на відьом”. Згодом, після хвилі критики, Деньов довелось вибачитись за свої висловлювання.

Ардан нагадала, що не підписувалась би під колективним листом, однак вважає, що відмінна риса будь-якої сильної країни – це свобода слова. За словами відомої актриси, кожен може озвучити свою точку зору, але повинен вміти нести за це відповідальність.

Я вкрай рідко підписуюся під чимось. І потім, я не люблю колективні ініціативи. Я вважаю, що найцінніше – це свобода. І ми дуже пізно помічаємо, що втратили свободу. Суспільство влаштовано так, що безпека завжди протиставляється волі, і це саме по собі дуже небезпечно. Свобода – велика цінність, вона весь час вислизає, і її треба завжди відстоювати,
– пояснила 68-річна Фанні Ардан.

Фанні Ардан підтримала жінок, які зізнаються в секс-домаганнях
Фанні Ардан

Актриса додала, що незважаючи на критику на адресу Катрін Деньов, вона все одно любить і поважає її.

“Відразу можу сказати, що мені не до вподоби лінчування в пресі – це занадто примітивно. Я дуже люблю Катрін, вона відважна і вільна жінка. Люди цього не зрозуміли, особливо ЗМІ, коли заявили, що їй довелося опублікувати лист з вибаченнями. Це не вибачення, а пояснення: “Пані та панове, якщо ви мене не зрозуміли, ось що я насправді хотіла сказати…”. Катрін – гуманіст, вона дуже добре розуміє життя. Так що все це було в ім’я гуманізму. Але, можливо, ми на порозі нової епохи, коли всі підуть одна проти одної”, – зазначила Фанні Ардан

Джерело Телеканал новини «24»
28.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close