Україна і світ

Фактичний глава Samsung вийшов з в’язниці через 1 рік ув’язнення замість призначених 5

Фактичний глава Samsung вийшов з в'язниці через 1 рік ув'язнення замість призначених 5

У Сеулі 5 лютого суд оголосив рішення по апеляції, поданої віце-головою компанії Samsung Electronics Лі Чже Йоном. Суд засудив його до 2,5 років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на чотири роки.

Але Лі Чже Йон, який перебував під вартою 353 дні, випущений на свободу, пише KBS. Рішення суду першої інстанції про позбавлення волі терміном на 5 років скасовано.

Важливу роль у цьому зіграло невизнання в якості хабара грошових переказів Samsung на рахунки некомерційних фондів Mir і K-Sports, які контролювалися Чхве Сун Силь, подругою екс-президента Пак Кин Хе.

Суд також відхилив звинувачення у незаконному приховуванні за кордоном 7,5 мільйона доларів, визнавши при цьому хабаром виділення коштів на оплату занять кінним спортом Чон Ю Ра, дочки Чхве Сун Силь.

Суд порахував, що передача компанією Samsung автомобілів і коней у безоплатне користування Чхве Сун Силь не є хабарем, адже їй не передавалися права власника. Вказується також, що суд не визнав звинувачення про роботу, що нібито проводилася, щоб оформити передачу Лі Чже Йону керівництва Samsung Group у спадок. Зняті звинувачення у спробах заручитися підтримкою колишньої влади в даному питанні.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close