Україна і світ

Експерт назвав головну причину, чому Україна досі не отримала “Джавелінів”

Експерт назвав головну причину, чому Україна досі не отримала "Джавелінів"

Україні не нададуть переносні протитанкові ракетні комплекси Javelin доти, доки не буде ухвалений закон про антикорупційний суд, не буде прогресу в боротьбі з корупцією і не стабілізується економічна ситуація, натомість зберігається загроза посилення військової напруги на Донбасі.

Таку думку сайту “24” висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

Якщо “Джавеліни” дадуть, Путін точно воюватиме. Але, хоча армія в Росії дуже сильна, Путіну в Україні буде не солодко, це призведе до великих втрат. Сьогодні в інформаційне поле РФ вкидаються новини про “взяття” Києва за два тижні, захоплення Запоріжжя, Маріуполя. Але тоді Росії треба буде офіційно оголосити війну. І тоді санкції будуть зовсім інші, сильніші, і все може закінчитися, як з російським царем Павлом І, якого вбили свої ж,
– додав Постоловський.

При цьому політолог зауважує, що наразі немає жодного офіційного документу про передачу нам “Джавелінів”.

Нагадаємо, 26 січня в Дубаї зустрінуться спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер і помічник російського президента Сурков. За словами Волкера, ситуація на Донбасі якою була, такою і залишатиметься, навіть після вступу у дію закону про реінтеграцію, оскільки російський контроль і командування силами там були присутніми.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close