Україна і світ

Екс-посол США в Росії пояснив, чому українці так реагують на Росію

Екс-посол США в Росії пояснив, чому українці так реагують на Росію

Українці не можуть змиритися із незаконною анексією Криму та агресією Кремля на Донбасі, і це є цілком природним явищем. Невідомо, якби реагували американці, якби щось подібне сталося на їх територіях.

Таку заяву зробив колишній посол США у Росії Майкл Макфол у своєму Twitter.

“Коли американці кажуть українцям бути більш прагматичними щодо Росії, мені спадає на думку, наскільки прагматичними були б американці, якби Китай анексував Гаваї, Канада вдерлась у штат Мейн, або якби Мексика підтримувала сепаратистів у Каліфорнії?” – підкреслив дипломат.

Зауважимо, що цей допис спровокував у мережі вельми жваву дискусію, до якої долучилися навіть російськомовні користувачі. Деякі із читачів поставили під сумнів твердження посла, наголошуючи на буцімто легітимності анексії.

“Анексія – це анексія”, – констатував Макфол.

Хто такий Майкл Макфол? Під час першого президентського терміну Барака Обами він працював спеціальним помічником президента США з питань національної безпеки. Завдяки своїй роботі у цей час його вважають одним із архітекторів “перезавантаження” взаємин між США та Росією. Відтак, з 2011 по 2014 роки Макфол очолював Посольство Сполучених Штатів в Москві. Після звільнення з дипломатичної служби й до теперішнього часу він є провідним експертом з питань Росії й американської міжнародної політики.

Джерело Телеканал новини «24»
09.02.2018

Facebook
Close