Екс-генерал армії США: Росія не буде стріляти по наших літаках, це все порожні погрози

Екс-генерал армії США: Росія не буде стріляти по наших літаках, це все порожні погрози

Джерело Телеканал новини «24»

Генерал армії США у відставці Джек Кін прокоментував різку погрозу Росії у відповідь на збиття сирійського винищувача літаком коаліції з боротьби з “Ісламською державою”.
В ефірі Fox News військовий заявив, що вважає погрози Росії “порожніми”, передає Fox News Insider.
Це все дурниця. Вони не будуть стріляти по американських літаках і з США боротися не стануть. Сили і засоби у них в Сирії обмежені в порівнянні з американськими. Так що це – знову розмови і порожні погрози, ми вже це чули, – вважає Кін.
Колишній генерал також пояснив напружену ситуацію, яка склалася в Сирії, і причини вимушеного збиття сирійського літака.
“Як відомо, ми підтримуємо сили, які готують штурм Ракки – столиці “Ісламської держави”, їх так званого халіфату. Зазначу для глядачів, що більшість лідерів “ІД” перебралися звідти в долину річки Євфрат, розташовану на південному сході. Тим часом іранці не хочуть, щоб Сполучені Штати отримали вплив над сходом Сирії. Вони хочуть контролювати долину річки Євфрат, яка веде прямо до Іраку. З цієї причини іранці підштовхують сили режиму до того, аби ті атакували наземні сили, які підтримують США. Їм потрібно, щоб поразки “ІД” на сході Сирії завдали війська режиму, щоб вони зберегли контроль над цією частиною країни. Ось якою є реальна стратегічна ситуація в цій зоні”, – зазначив американський військовий.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017