Україна і світ

Екс-чоловік Подкопаєвої Тимофій Нагорний загримів у базу “Миротворця”

Екс-чоловік Подкопаєвої Тимофій Нагорний загримів у базу "Миротворця"

Український бізнесмен, колишній чоловік української гімнастки Лілії Подкопаєвої, Тимофій Нагорний потрапив у розділ “Чистилище” українського сайту “Миротворець”.

Про це йдеться на сайті “Миротворця”.

Раніше 24 Канал повідомляв, що Тимофія Нагорного заарештували за підозрою у держзраді. 4 жовтня 2018 року Печерський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави, яка становить 528,6 тисяч гривень.

“Затриманий СБУ за підозрою у скоєнні злочинів передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 2. ст. 15 (замах на злочин), 4. ч. ст. 190 (шахрайство) КК України”, – зазначено в інформації про Нагорного.

Екс-чоловік Подкопаєвої Тимофій Нагорний загримів у базу "Миротворця"
Тимофій Нагорний загримів у базу “Миротворця”

Нагадаємо, 8 жовтня стало відомо про те, що екс-чоловік відомої української гімнастки Лілії Подкопаєвої опинився у СІЗО. Товариш бізнесмена розповів, що Нагорного арештували за фактом спілкування з російським бізнесменом Алєксєєм Дашутіним. Нібито є зафіксована розмова, в якій поставлені під сумнів національні інтереси України.

Хто такий Тимофій Нагорний?Український бізнесмен родом з Макіївки, меценат, організатор численних заходів, громадський діяч, продюсер, президент “Фонду волонтерів України”, директор міжнародної компанії “Спорт-сервіс”.
Нагорний як продюсер співпрацював з багатьма українськими артистами: Тіною Кароль, Ані Лорак, Анастасією Петрик, Ренате Штіфель, Мікою Ньютон, Олексієм Кузнєцовим, Віталієм Козловським та іншими. Допомагав українським олімпійським чемпіонам і спортсменам. Так, Нагорний допоміг успіху донецького спортсмена Дмитра Халаджі, який здобув світову популярність.
Нагорний був одружений із українською гімнасткою Лілією Подкопаєвою. Вони мають двох спільних дітей.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: