Україна і світ

Джіджі Хадід відверто зізналася, чому настільки худа

Джіджі Хадід відверто зізналася, чому настільки худа

Одна з найуспішніших моделей Джіджі Хадід відверто розповіла про боротьбу з хворобою Хашімото (аутоімунний тиреоїдит), яка характеризується запальним процесом щитовидної залози.

“Якщо ви не знаєте, то це аутоімунне захворювання атакує щитовидну залозу, що може привести до різних симптомів, зокрема, коливання ваги, втоми, болі у м’язах і депресії”, написала Хадід у Тwitter.

Джіджі розповіла, що хвороба Хашімото може ще посилювати наслідки стресу та постійного руху, через що вона сильно худне. Водночас модель запевняє, що внутрішньо вона відчуває себе здоровішою, аніж будь-коли.

“Я більше не буду пояснювати, чому моє тіло виглядає так, як виглядає. Як це не повинні робити і інші люди, чия фігура не відповідає очікуванням, нав’язаними “стандартами краси”, –наголосила Хадід.

Варто додати, що і сестра Джіджі Белла Хадід має проблеми зі здоров’ям. Модель бореться з хворобою Лайма, від якої страждають також їхня мама і брат. Хвороба Лайма характеризується ураженням шкіри, а також нервової системи, опорно-рухового апарату і серця.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close