Новини Чернігова

Двоє чернігівських спортивних журналістів – одні з кращих в Україні

Двоє чернігівських спортивних журналістів - одні з кращих в Україні

У суботу, 26 січня, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка вручив нагороди лауреатам ХVIІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.

Про це Високомум Валу повідомили у департаменті сім`ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Серед нагороджених є і представники Чернігівщини: спортивний фотокореспондент Іван Калита та журналіст Чернігівської обласної газети «Деснянка» – Сергій Гайдук.

Двоє чернігівських спортивних журналістів - одні з кращих в Україні

Конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів в регіонах та направляли роботи переможців обласних конкурсів на Всеукраїнський. В цьому році на розгляд Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» надійшли матеріали з 20 регіонів нашої країни та 76 мас-медіа.

У конкурсі спортивної фотографії цьогоріч взяла участь рекордна кількість учасників та областей України: 84 автори з усіх регіонів нашої країни надіслали понад 330 робіт, які і визначали найкращих у трьох номінаціях – професіонали, фотографи-аматори і діти (до 16 років).

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.01.2018

Facebook