Новини Чернігова

Двох ненароджених лосенят позбавили життя браконьєри

Двох ненароджених лосенят позбавили життя браконьєри

За повідомленням єгерської служби ТОВ СМРП «Динамо», в їхніх мисливських угіддях виявлено факт браконьєрського полювання лося європейського на території Городнянського району Чернігівської області.

Про це ЧЕline повідомили у Державній екологічній інспекції в Чернігівській області.

4 лютого року в ході проведення рейдової перевірки з контролю за станом охорони та використанням природних ресурсів перевірені вищевказані факти та встановлено, що фактично незаконно відстріляна самка лося європейського з двома ембріонами в ніч із 03 на 04 лютого поточного року групою осіб із застосуванням спеціальних приладів для полювання в темну пору доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За вбивство родини лосів ще нікого не покарали

На місці вчинення браконьєрства виявлено нутрощі дикої тварини та, як уже згадувалось, два ембріони, а туша вивезена з місця автомобілем «позашляховик».

Наказом міністра екології та природних ресурсів України № 481 від 19.12.2017, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.12.2017 за № 1573/31441, лось європейський внесений до Переліку видів тварин, занесених до Червоної книги України (тваринний світ), як уразливий вид.

Розмір компенсації за шкоду, заподіяну незаконним добуванням тварини – лось європейський, вид якої занесений до Червоної книги України, наразі нараховується.

ЗАРАЗ ЦЕ ЧИТАЮТЬ: Як до 1 квітня обрати сімейного лікаря: практичні поради

06.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook