Україна і світ

Дві росіянки стали ведучими нового сезону шоу “Орел і решка”

Дві росіянки стали ведучими нового сезону шоу "Орел і решка"

Після того, як популярне тревел-шоу “Орел і Решка” покинула частина ведучих (Регіна Тодоренко та Леся Нікітюк), творці шоу оголосили про новий кастинг на “морський сезон” та спецвупуск, який буде присвячений подорожам в Росії. 1 лютого стало відомо, що новини ведучими стали двоє дівчат-блогерів із Росії.

Генпродюсер російського телеканалу “Пятница!”, на якому транслюють шоу “Орел і Решка” повідомив, що новими ведучими “морського сезону” та “Орел і решка. Росія” стали Марія Гамаюн та Ольга Антипова.

Відомо, що обидві ведучі народили та проживають в Росії. Перші ефіри з їхньою участю можна буде побачити вже в березні 2018 року.

“Маша Гамаюн пройшла очний кастинг, затверджена в морській сезон і вже післязавтра летить на зйомки. Маша – не новачок, досвід у неї є. А ось у другій дівчини немає ніякого досвіду роботи ведучою. Вона народилася в Абакані, працювала викладачем гри на гітарі. Найближчим часом вона пройде навчання і дебютує в якості ведучої в фіналі нового сезону “Орел і решка. Росія”. Пройти кастинг – це не перемога. Це всього лише початок великої роботи над собою”, – йдеться в повідомленні.

https://www.instagram.com/p/Beo-ON2nVwu/

Раніше було відомо, що для зйомок “зіркового сезону” творці шоу “Орел і решка” запросили скандальну українську співачку Світлану Лободу, а також екс-ведуча шоу “Хто зверху” на “Новому каналі” в Україні та учасницю російського Comedy Woman Катерину Варнаву. Їй СБУ заборонило в’їзд в Україну на 5 років тому, що її дії “суперечать інтересам забезпечення безпеки України”. Разом з ними участь у шоу взяли також українські ведучі – Алан Бадоєв, Марія Івакова (вона раніше була ведучою шоу “Орел і Решка. Шопінг”) і Коля Сєрга та російські артисти – Анфіса Чехова та Михайло Башкатов.

Нова ведуча шоу “Орел і решка” – Марія Гамаюн (фото)

https://www.instagram.com/p/BZnpIQGlOwS/

https://www.instagram.com/p/BZB4UtGFxAw/

https://www.instagram.com/p/BXVuKQSlkkV/

Нова ведуча шоу “Орел і решка” – Ольга Антипова (фото)

Ребята, я еще не пришла в сознание, так как узнала об этом вместе с вами. Спасибо большое за ваши слова, я всё еще не верю, что это происходит со мной! Я благодарю команду Пятницы за доверие, а вас благодарю за поддержку!!! Я еще не поняла уровень счастья, (пока что только уровень проблем)))) ), но я обещаю, что выпусках с моим участием я сделаю всё, что в моих силах! Я вас не подведу! #шок #рилишок #орелирешка

A post shared by Olga Antipova (@olulunya) on

I as before trust only your words. #only

A post shared by Olga Antipova (@olulunya) on

Впервые я увидела Нью Йорк месяц назад, когда вышла с аэропорта. Было темно и угрюмо. И он мне очень не понравился! Грязный, вонючий такой… В общем, не могла понять чем он так всем нравится! Но сегодня, увидев его днем, я кардинально изменила свое мнение – не такой уж он и грязный да вонючий… А самое главное, оказывается, он такой красиииивый) Но… когда стало темнеть, он снова мне разонравился. #такиедела #Оляпутешественница #usa

A post shared by Olga Antipova (@olulunya) on

“Орел і решка” – українська російськомовна розважальна телепрограма, яка виходить в Україні, Білорусі, Польщі, Росії та Казахстані, присвячена подорожам. Виходить на телеканалах “Інтер”, “К1”, “Пятница!”, “TTV”, “Білорусь-2” і “Сьомий канал”.

В кожному випуску програми “Орел і решка” в подорож вирушає нова пара ведучих. Кожен з них повинен бути готовий до того, що в його розпорядженні опиняться лише сто доларів, а це означає – ночівлі в хостелах, вулична їжа і довгі піші прогулянки. Але, якщо фортуна виявиться прихильною, то золота карта дозволить ведучому влаштувати собі по-справжньому шикарні вихідні.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close