Україна і світ

Дві партії говорять про відставку Ситника в кулуарах Ради

У кулуарах Верховної Ради України дві партії – “БПП” і “Народний фронт” – говорять про відставку Ситника.

Таке заявив Віталій Шабунін на своїй сторінці у Facebook.

“Це найкраще визнання ефективності всієї команди НАБУ”, – додав Шабунін.

Водночас Голова правління у Центрі Протидії Корупції зазначив, що відставка директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника можлива тільки за наявності негативного висновку зовнішнього аудиту. А такої комісії наразі, не створено. У президентській фракції цю інформацію не коментують. Однак переконують, що не мають наміру обмежувати роботу НАБУ.

Народні депутати отримали інформацію з різних джерел, і саме тому на погоджувальній раді ми запросили усіх представників цих правоохоронних структур. Це потрібно для того, щоб з’ясувати усі з перших вуст, щоб не було недомовок і незрозумілих ситуацій,
– заявив лідер фракції “БПП” Артур Герасимов.

Він також додав, що це не буде просто звіт, а можливість кожному народному депутатові поставити запитання.

Нагадамо, 29 листопада прес-служба Державної міграційної служби повідомила, що на спробі дати хабар першій заступниці голови ДМС затримали “агента” НАБУ. У НАБУ натомість заявили, що такими діями співробітники СБУ та Генпрокуратури зірвали спецоперацію, за допомогою якої “агент” намагався викрити факти корупції у ДМС.

Пізніше стало відомо, що НАБУ співпрацювало з Федеральним бюро розслідувань США у справах про незаконний видобуток бурштину і про можливу корупцію в Державній міграційній службі України.

Джерело Телеканал новини «24»
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook