Місто і регіон

Два дитячих свята у Ніжині

На двох дитячих святах за один день побував у п'ятницю 3 листопада у Ніжині народний депутат України Олександр Кодола. Не зважаючи на похмуру погоду, у маленьких та дорослих учасників святкувань настрій був сонячний. Адже відразу два дитячих майданчики було відкрито у Ніжині: у мікрорайоні Фрунзівка на вул. 9 січня та у дитячому садочку №13 “Берізка.

Для віддаленого мікрорайону Фрунзівка встановлення дитячого майданчику перетворилося на справжнє свято. Адже район, в якому живуть роботящі, активні ніжинці не так багато отримує уваги з боку місцевої влади. На вулиці 9 січня, де встановлено майданчик, до цього часу навіть нема твердого дорожнього покриття. І поява майданчику, як прояв уваги до простих жителів міста, особливо дітей, був сприйнятий и з неабияким піднесенням. На це свято завітали народний депутат України Олександр Кодола, за сприяння якого тут було встановлено майданчик, і міський голова Ніжина Анатолій Лінник.

“Я приємно вражений зустріччю з активною, самоорганізованою громадою мікрорайону Фрунзівка, яка прагне його змінити та облаштувати на краще. Це — один з найвіддаленіших районів міста, де ще треба багато попрацювати над розвитком інфраструктури. Наша команда зробила для цього перший крок, встановивши там разом з дорослими та маленькими мешканцями мікрорайону новенький дитячий майданчик. А  до кінця року для загальноосвітньої школи №13, що в цьому районі, буде закуплено комп'ютерне обладнання та меблі на суму 100 тисяч гривень, які я залучив з фонду соціально-економічного розвитку”, — розповів Олександр Кодола про свої враження від свята відкриття дитячого майданчика на Фрунзівці.

Віршами і піснями вітали — гостя народного депутата України Олександра Кодолу юні вихованці  дитячого садка №13 “Берізка”. Олександр Михайлович — бажаний і шанований гість у цьому дошкільному навчальному закладі. Депутат неодноразово бував у ньому, добре знайомий і з життям педагогічного колективу і вихованців “Берізки”. А в п'ятницю 3 листопада, візит був особливим, народний депутат завітав до садочка на відкриття сучасного майданчика, який було встановлено за його сприяння. Народний депутат виконав обіцянку яку він дав під час одного із попередніх візитів до садка — до 50 річниці створення садка тут з'явився дитячий майданчик.

Депутат був вражений талантами маленьких вихованців садочка, і навіть  не втримався і взяв участь у дитячих розвагах.

“Я, як батько маленького хлопчика, дуже добре розумію важливість того, щоб діти могли гратися і розвиватися на сучасних та безпечних дитячих майданчиках. Тому поступово йду до своєї мрії, щоб дитячий майданчик був у кожному дитячому садку мого округу. Я щиро вражений талантами дітей, які виховуються у цьому дитячому садку, такого щирого виконання гімну України я не чув ні де. Я дякую педагогічному колективу, який очолює Заслужений працівник освіти України Наталія Миколаївна Примушко, за те, що вони виховують не просто гарних, талановитих, розумних юних громадян нашої держави, а ще й справжніх патріотів України. Тому я завжди готовий простягти руку допомоги цьому дошкільному закладу, і усім дитячим садкам і школам свого округу. Адже, вкладаючи в наших дітей нашу увагу, доброту, знання і, зрештою, кошти, ми вкладаємо це у наше власне майбутнє. Від наших старань сьогодні буде залежати наше життя завтра. Тому я із своєю командою обрав допомогу підростаючому поколінню пріоритетом у діяльності. І ми не зійдемо з цього шляху”, — наголосив депутат.

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Два дитячих свята у Ніжині

Джерело: Уездные новости
04.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook