Україна і світ

Думаєте, ми підіжмемо хвіст? – посол Росії в США прокоментував санкції

Думаєте, ми підіжмемо хвіст? –  посол Росії в США прокоментував санкції

Посол Росії в США Анатолій Антонов назвав санкції Вашингтону проти Москви “безглуздими” і заявив, що Російську Федерацію такими діями не вдасться залякати.

Таку заяву російського дипломата передає “РИА Новости”.

“Ми намагаємося пояснити, що санкції – це рух в нікуди. Це не гасло, те що я зараз говорю, я дійсно так думаю”, – наголосив Антонов.

Посол Росії в США додав, що він також перебуває під санкціями Євросоюзу та Канади.

До речі кажучи, нагадаю, що я єдиний посол в світі гордо це говорю – який знаходиться під санкціями. Я перебуваю під санкціями ЄС і Канади. Так я хочу запитати: невже ті політики, ті люди, які вводять санкції проти РФ, думають , що ми підіжмемо свій хвіст і не будемо відстоювати свої позиції?
– зазначив посол.

Нагадаємо, напередодні речниця Державного департаменту США Хезер Науерт розповіла, що закон щодо санкцій проти Росії завадив реалізації міжнародних договорів РФ у сфері розвідки та оборони на загальну суму в кілька мільярдів американських доларів.

30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану “кремлівську доповідь”. До списку увійшли 210 чиновників та бізнесменів, які є наближеними до Володимира Путіна.

Раніше прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав “кремлівську доповідь” “прямою і очевидною спробою вплинути на передвиборну кампанію в Росії”.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close